^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   Новий рік – свято, яке обов’язково завітає до кожного міста, у кожен будинок. Новорічна атмосфера починає панувати ще задовго до урочистостей:
на вікнах з’являються гірлянди, красуня-ялинка мерехтить різнобарвними вогнями, люди в пошуках подарунків для своїх рідних та друзів – усе це мимоволі змушує вірити у казку і з нетерпінням чекати тієї ночі, яка може здійснити всі найпотаємніші бажання.
   Новорічний концерт, який відбувся 27 грудня, створив незабутню, вишукану атмосферу подорожей до різних країн світу. Вітання та гарний настрій дарували всім присутнім учні нашого закладу та ліцею сфери послуг.

1 l   2 l

   Тож глядачі змогли сповна насолодитися різноманіттям вокальних, танцювальних, а також театральних виступів учасників художньої самодіяльності.

3 l   4 l   5 l

   Без сумніву, казкова й дружня атмосфера, створена дітьми, стала для всіх незабутнім подарунком, який запам’ятається надовго.
   Тож нехай Новий рік стане для всіх роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей. А новорічні свята принесуть у наші домівки достаток і мир, сповнять серце радістю і натхненням!