^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Педагогічні читання – це свого роду методичний майданчик, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми професійної освіти, сприяє розвитку професіоналізму педагогів. Така форма роботи уже традиційно проводиться у нашому ліцеї під час зимових канікул.

   Цьогоріч, не дивлячись на особливий режим воєнного часу та певні обмеження, традицію не було порушено, а значить “Педагогічні читання – 2023” відбулися.

   Розпочала захід із вступним словом директор Людмила Антонова, яка привітала учасників та зазначила, що педагогічні читання- це один із заходів з удосконалення педагогічної майстерності педагогів, спрямований на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти.

1

   Досвідом роботи щодо особливостей організації виробничої практики під час воєнного стану поділилися майстри в/н Алла Данілейко, Сергій Конюшенко.

3

5

   Заступник директора з НВР Євген Данілець ознайомив присутніх з освітньою програмою комунікацій для спеціалістів професійно-технічних навчальних закладів «Виднокурс».

6

   Завершилися читання практичним заняттям педагогічних працівників з теми «Мультимедіа – це просто?»

7