^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

     Виховна робота в ліцеї організовується, планується і проводиться на підставі нормативних актів, які регламентують організацію виховної роботи молоді: Закону України «Про освіту», національної програми «Діти України», Закону України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», наказів МОН України «Про профілактику злочинності в навчальних закладах України», цільової комплексної програми «Фізичне виховання - здоров'я нації», Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту та інших інструктивних матеріалів Міністерства освіти і науки, України та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.
     Проблеми, над якими працює колектив: формування нового контингенту учнів та його адаптація у новоствореному колективі, навчання та виховання нового покоління в умовах розвитку сучасної держави.
      Безпосереднім організатором виховної роботи в ліцеї є заступник директора з виховної  роботи Стеценко Юлія Володимирівна.

       Відповідно до інтересів і зацікавленості учнів, в ліцеї функціонують гуртки художньої самодіяльності:

- Вокальний 

1


- Хоровий

2


- Танцювально-хореографічний 

3

 

4


- Фольклорний

5


     В них бере участь 110-120 чоловік.

     Спортивні секції:
- Футболу (футзалу)

 

6

 

7


- Баскетболу

8


- Волейболу

9


- Настільного тенісу
- Шейпінгу
- Працює тренажерний зал

10

 

11


     В них бере участь до 150 учнів і працівників.


     Як результат, протягом 10 років, ми постійно займаємо призові місця в конкурсах художньої самодіяльності та спортивних змаганнях.
     У навчальному закладі організована робота з правового виховання та профілактичної роботи серед учнів: розроблений та завірений план спільних заходів ліцею з Ленінським РВ УМВС України в Полтавській області та службою у справах дітей Ленінської РДА, працює практичний психолог.
     Пріоритетним завданням у роботі педагогічного колективу є систематичність відвідування учнями занять.
    Особлива увага приділяється пропаганді здорового способу життя. У групах майстрами в/н, класними керівниками та викладачами фізичного виховання організовуються виховні заходи, з метою пропаганди здорового способу життя, традиційно кожен рік проводиться тиждень «За здоровий спосіб життя» (квітень), дні здоров’я, конкурси плакатів - «Скажемо курінню - «прощавай», «СНІДу - ні» та стінних газет для висвітлення даної теми.
    Щопонеділка на нараді при директорі підводяться підсумки роботи за минулий тиждень і плануються заходи на наступний тиждень, що дає можливість оперативно впливати на стан навчально-виховної роботи з учнями.