^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   23 грудня 2018 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи № 8 ім.П.Мирного відбувся Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Це справжнє свято знань, яке об’єднує навколо української мови талановитих учнів, студентську молодь, педагогів та дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

1 l

   Учень нашого ліцею – Грицай В.В, разом із викладачем української мови і літератури – Захаровою Л.В. також взяли участь у цьому конкурсі, посівши почесне 6 місце серед інших ПТНЗ міста Полтави і області.

2 l

   Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, шанування власного народу та його культури – це за «Заповітом» Т.Г. Шевченка і має бути важливим для сучасного і майбутнього.