^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Для забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих кадрів з професій, ліцей має: навчальний корпус загальною площею 5575 м2 на 720 посадочних місць. Навчальна площа на одного учня складає  11,15 м2.  У приміщеннях навчального корпусу обладнано  13  профільних кабінети, 6 лабораторій, 7 майстерень.

Навчальні кабінети і лабораторії обладнані відповідними засобами навчання та інструментами. Санітарні норми і правила витримуються.

Для проведення урочистостей, культурних заходів, гурткової роботи ліцей має актовий зал на 480 посадочних місць.

Для занять з  фізичної культури в ліцеї є спортивний зал, площею 509 м2, роздягальня.

Спортивний зал укомплектовано тренажерами і всім необхідним інвентарем.

Ліцей має бібліотеку площею 121 м2 з книжним фондом 26103 примірників. Для медичного обслуговування створено обладнаний кабінет площею 43,8 м2.

Приміщення і споруди  ліцею обладнані відповідно до діючих нормативів та санітарних норм і експлуатуються згідно вимог охорони праці, правил пожежної безпеки і санітарно - гігієнічних норм.

У ліцеї здійснюється ступеневе професійно-технічне навчання учнів. Кожний ступінь навчання визначається теоретичною та практичною завершеністю і підтверджується присвоєнням випускникам робітничої кваліфікації відповідного розряду.

Належний рівень підготовки учнів підтверджується участю їх в обласних олімпіадах та конкурсах. Впродовж ряду років учні ліцею займали призові місця на олімпіадах з історії,   української мови та літератури, охорони праці, конкурсах професійної майстерності серед операторів комп’ютерного набору. 2012-2013 н.р. наш учень зайняв 3-тє місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 1-ше місце в обласному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мова навчання в ліцеї, ведення ділової документації  визначається відповідно до вимог Конституції України, законодавства України про мови.