^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Цікаво і насичено пройшов відкритий урок для учнів групи №13, який 23 березня провела майстер виробничого навчання - Наталія Василівна Рондяк.

   Просто, зрозуміло і доступно здобувачі освіти познайомились з тим, що таке багажна каса; робоче місце касира багажного; які документи складаються під час оформлення вантажу, а також з питаннями охорони праці на залізниці.

1   2   3

kolisnikМамочко, вибач за чорну хустину,

За те, що віднині будеш сама.

Тебе я любив і любив Україну,

Вона, як і ти, була в мене одна.

Оксана Максимишин-Корабель

   З невимовною тугою та щемом у серці повідомляємо сумну для нашого закладу звістку… Перестало битися серце справжнього патріота, нашого випускника – Колісника Владислава Андрійовича, який став до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавши найдорожче, що мав, – своє життя. Віддав за усіх нас, щоб ми жили краще.

   Світлий спомин про Владислава назавжди залишиться з нами. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі… Розділяємо з рідними біль втрати…

Детальніше: Наш біль і наша гордість…

   Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у ліцеї. Завдання ювенальної превенції - уберегти молодь від нещасних випадків і необдуманих вчинків.

   Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області лейтенант поліції - Войнова Яна Олексіївна розповіла про недопущення скоєння булінгу серед однолітків. Зупинилася і на відповідальності за скоєння різного роду правопорушень та закликала у жодному разі не порушувати Закон.

   Фахівець сектору ювенальної пробації м. Полтава філії ДУ «Центр пробації»  в Полтавській області - Владислав Мавроді  нагадав учням про негативні наслідки, до яких можуть призвести протиправні дії, - притягнення неповнолітніх до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

   Все ж, головною метою правоохоронців залишається не покарання, а попередження будь-яких правопорушень. 

1   2

У нашому закладі у форматі офлайн та онлайн відбувся День відкритих дверей. Спікером онлайн-зустрічі виступила директор-Людмила Антонова, яка запросила глядачів на віртуальну екскурсію, запропонувавши переглянути відповідні відеоматеріали.

1   2

Під час трансляції гості дізналися про умови навчання, мали змогу зазирнути в затишні аудиторії, майстерні, познайомилися із викладачами та дозвіллям учнів.

Детальніше: Наші двері завжди відчинені!

   Військово-патріотичне виховання визначено складовою національно-патріотичного виховання, а сьогодні, під час повномасштабного вторгнення, воно стає пріоритетом національно-патріотичного виховання.

   Представники Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут провели профорієнтаційні заходи серед учнів ліцею, стосовно навчання у коледжі. Здобувачі також отримали знання про вміння подбати про свою безпеку під час війни та загальні базові принципи, які зможуть стати у нагоді кожному.

1   2