^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Полтавський професіний ліцей транспорту особливу увагу приділяє розвитку гуртків художньої самодіяльності та технічної творчості, що сприяє естетичному вихованню, стимулюванню творчого самовдосконалення учнівської молоді, попередженню правопорушень. Участь в гуртках не тільки дисциплінує учнів, а і піднімає у них почуття гідності, примушує краще вчитися і працювати.
   В навчальних закладах профтехосвіти вже склалась певна система гурткової роботи, виховне значення якої величезне. До гурткової роботи залучаються всі бажаючі відповідно до їх інтересів.
   Основним завданням в роботі гуртків художньої самодіяльності є організація змістовного дозвілля учнів у вільний від навчання час, створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, самовдосконаленню, розвитку самостійності та активності, формування їх естетичного смаку (прищеплення учням любові до прекрасного, до мистецтва, до народних звичаїв та традицій) та сприяння фізичного розвитку людини.
   Особливістю гурткової роботи в ПТНЗ є те, що учасниками гуртків стають діти, які ніколи в житті не співали, не танцювали, на сцені ніколи не стояли. І головною метою гурткової роботи в ПТНЗ є залучити учнів до світу прекрасного, допомогти їм розкрити в собі таланти, про які вони навіть і не здогадувались, допомогти сформуватися особистостям. Складність для керівників гуртків полягає в тому, що наші діти не мають ніякої підготовки і займаються в гуртках 1-3 роки.

   З метою активізації гурткової роботи щорічно проводяться огляди художньої самодіяльності, технічної та декоративно-прикладної творчості, які проходять протягом всього навчального року. Вони наглядно демонструють наявність і якість гурткової роботи.