^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   День захисника України – це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави. Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

   В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, всім, хто наближав розгром ворога.

   Ми у вічному боргу перед кожним із них – тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, рятують Україну і світ від нацистського поневолення.

1   2

 

   Ви – ті, хто завжди стоїть на сторожі нашого спокою та благополуччя. Ви – ті, хто не боячись, вступає в бій за першим покликом своєї країни, ті, хто широкою спиною закриває від усіх негараздів своїх дружин і дітей. Нехай прозвучать для вас сьогодні слова подяки просто за те, що ви є!

3   4

   Шановні захисники України, ви – опора держави!  Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найщирішими побажаннями міцного здоров’я, добра, радості, гарного настрою та перемоги!