^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Учителю, стою перед тобою,

Малий, вчарований до німоти…

Д. Павличко

   В середині осені на педагогів, учнів та батьків чекає особливе свято – День працівника освіти.

   Дорогі освітяни! До вас слова щирої шани, сердечної вдячності. Ваша праця мудра і благородна. Розум, серце, душу, здоров’я, впродовж усіх років ви віддаєте своїм вихованцям. Як мама, проводжаючи дітей у дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало воно на життєвих перехрестях, так і ви передаєте з частинкою серця знання. Мабуть, велике воно, учительське серце, раз на стільки вистачає його…

   Немає на землі людини, яка б добрим словом не згадала свого вчителя, що дав путівку у життя.

   Педагоги, як справжні професіонали, прагнуть передати наступному поколінню свої знання, вміння, достукатись до серця дітей і навчити бути Людиною. Їхня робота не закінчується дзвоником з уроку. Вони постійно вкладають у нас найкращі зерна доброти, розвивають наші здібності, формують наші життєві цінності та наставляють на правильний життєвий шлях. Саме такі педагоги, з великим серцем, працюють у нашому закладі.

1   2

    Шановні освітяни, щиро вітаємо вас зі святом!

  Бажаємо, щоб вам поталанило в усіх справах, і щоб здійснились найзаповітніші ваші мрії. Хай ваші сяючі очі ніколи не затьмаряться сумом, а ваше серце зігріває щира повага і любов оточуючих!

   Дорогі колеги! Нехай в оселях ваших завжди панує злагода, в серцях –добро, в помислах – мудрість, у засіках – достаток. А нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності!

3   4