^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Щороку, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. З 2000 року цей день вшановуємо і ми, українці. 

1 l   2 l

   Цікавою та насиченою була програма свята і в нашому закладі. Майбутні залізничники, разом із викладачем української мови і літератури, бібліотекарем Людмилою Захаровою, долучилися до пошуку мовних скарбів, проведенням змістовного заходу - квесту «З українською веселіше!».  

3 l   4 l

 5 l   6 l

  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

   Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь! Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код! 

7 l