^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   Щороку, 21 лютого, світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. З 2000 року цей день вшановуємо і ми, українці. 

1 l   2 l

   Цікавою та насиченою була програма свята і в нашому закладі. Майбутні залізничники, разом із викладачем української мови і літератури, бібліотекарем Людмилою Захаровою, долучилися до пошуку мовних скарбів, проведенням змістовного заходу - квесту «З українською веселіше!».  

3 l   4 l

 5 l   6 l

  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

   Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь! Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код! 

7 l