^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   На 14 жовтня припадає відразу кілька важливих подій: по-перше, це державне свято вшанування українських воїнів – День захисників і захисниць, по-друге – це День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День заснування Української повстанської армії.
А отже це привід поговорити з дітьми про те, хто такі захисники України, завдяки чому ми сьогодні живемо в незалежній державі та як зробити героїв минулого трохи ближчими до сучасних учнів.

   На гостину до нас завітали представники Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівcької молоді, які для учнів групи № 20 провели виховний захід з нагоди свята захисників і захисниць України.

4 l   1 l

 

   Після зазначених заходів, відбулося активне обговорення даної теми, під час якого байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії.

2 l   3 l

   14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам’ять нашого народу і популяризує його традиції.