^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

7 l   У прекрасну пору року, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час, коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові, своє професійне свято відзначають освітяни.

   Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

   Першого жовтня на педагогічних працівників ліцею чекав несподіваний сюрприз – святковий концерт з нагоди свята. Організаторами виступили учні, які висловили свою вдячність викладачам чудовими номерами художньої самодіяльності.

   Багато гарних слів було сказано на адресу колег в.о. директора ліцею – Л.О. Антоновою.

   Учні не скупились на привітання і щирі посмішки. Чуттєво створена атмосфера виступів змушувала глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

1 l   2 l   3 l

 

   Дорогі педагоги! Вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя! Пам’ятайте – це більше, ніж професія. Це горде звання, яке несуть найпочесніші. До них належите й ви. Нехай вчительські будні дарують вам силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчиняються у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму. Нехай у ваших родинах завжди панує злагода, в серцях - добро, в помислах - мудрість, у домівках - достаток. А нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності!

4 l   5 l   6 l