^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   Ось і настав останній день навчання третьокурсників у нашому ліцеї. Попереду - незвідана даль. Позаду - батьківський поріг, розумні настанови від викладачів. Знайти своє місце у житті, бути завжди людиною - що є святішим і дорожчим?

   Завершальним етапом навчання для випускників стало проведення ДКА.

   У 2021 р. з ліцею випущені виробничі кадри з професій: “Помічник машиніста електровоза, електропоїзда”, “Провідник пасажирського вагона”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник”.

8 l   9 l

 

10 l   11 l

   А 25 червня, традиційно зібралася уся ліцейна родина. Нині вона проводжає у доросле життя своїх випускників.

   Щасливих та переповнених емоціями учнів привітав із закінченням навчання директор ліцею - Олександр Чернобель, вручивши їм документи про освіту та нагородивши грамотами. Олександр Борисович побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, руху вперед, ніколи не зупинятися на досягнутому та втілювати в життя найсміливіші завдання.

   Зворушливі та щирі слова прозвучали на адресу винуватців свята від майстрів виробничого навчання, класних керівників та батьків. З особливою шаною випускники подякували своїм педагогам за їх самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчительське слово, завжди повертатися до рідного ліцею - не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою. Святкового настрою додали присутнім виступи учасників художньої самодіяльності ліцею.

   Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

   Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не втратьте доброго імені свого роду, честі ліцею, який дав вам путівку в життя.

   Щастя вам! У добру путь, на добрий час!

1 l   2 l   3 l

4 l   5 l   6 l

7 l