^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

1 l

 “Ні! Я жива, я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає!”

   Леся Українка... Хіба була на світі жінка, в серці якої поєдналися б така мужність, така геніальність, такий вогонь і розум, така пристрасна любов і така відданість народові і Батьківщині? Ні, другої такої на світі не було.

   Днями відбувся ряд заходів із відзначення 150 - річчя з Дня народження видатної української письменниці, культурної та громадської діячки Лесі Українки:
- очно-дистанційна зустріч бібліотекарів професійно-технічної освіти з науковими співробітниками Гадяцького історико-краєзнавчого музею, до участі в якій долучився і наш навчальний заклад.

2 l

Учні нашого ліцею мали змогу поринути в таємничу атмосферу різноманітних дійств, які підготувала і провела викладач української мови і літератури, бібліотекар Людмила Валеріївна Захарова:

  • книжкова виставка «Творчий доробок Л. Українки»;
  • конкурс читців поезій Л. Українки;
  • показ презентацій, буктрейлерів, відеофільмів за творчістю Л. Українки;
  • круглий стіл «Що ми знаємо про Лесю Українку?»; 

  • створення малюнків за творами видатної письменниці;

  • година спілкування «Життя та творчість Л. Українки»;
  • виховна година «Ні, я жива, я буду вічно жити!».

   

   Видатні митці ніколи не полишають нас, з’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, із їхніми пориваннями до волі і щастя, вони крокують великою землею безсмертя.

   І час підносить їх над нашими думами і турботами, обдаровуючи безмежною молодістю. І стають вони нашими сучасниками й ровесниками прийдешніх поколінь.

   Будуть відходити віки, будуть приходити віки, пилом розвіється скороминуще, а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, надії людей, бо допоки живе надія - живий і народ.

   Тож учімося терпінню, вірі, любові і надії у нашої неповторної Лесі!