^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   З нагоди Всесвітнього дня безпечного Інтернету, який відзначали 9 лютого, у нашому ліцеї пройшов "Тиждень комп’ютерних наук". Розпочався він 8 лютого із бесіди для учнів групи "Оператор комп’ютерного набору" на тему: "Медіаграмотність", яку провів майстер виробничого навчання Євген Данілець. Щоб перевірити рівень освіченості наших учнів, було здійснене тестування в системі Moodle.

1 l   2 l

     9 лютого майстри в/н: Євген Данілець та Алла Данілейко підготували для учнів групи №10 виховну годину - тренінг «Разом для найкращого Інтернету», де розповіли учням, як убезпечити себе від шахрайських дій у мережі.

3 l   4 l

  10 лютого учні, разом з майстрами в/н, доєдналися до Всеукраїнського уроку «Онлайн – синергія для найкращого Інтернету». Під час заходу діти отримали корисну інформацію та взяли участь в онлайн тестуванні, за що кожен одержав цифровий бейдж.

5 l   6 l   11 l

   На завершення дня учні відвідали з екскурсією архітектурно-будівельну організацію "CONCRETE INGINEERING", де ознайомились із сучасним комп’ютерним обладнанням та програмами і технологіями, які використовуються для будівельного конструювання.

7 l   8 l

   11 лютого творча група ліцею: Євген Данілець, Алла Данілейко та Петро Сінтяй провели web-конференцію для майстрів та викладачів закладів ЗП(ПТ)О Полтавської області, де поділилися своїм досвідом використання дистанційної системи навчання Moodle у нашому навчальному закладі.

9 l   10 l

Підводячи підсумки тижня, можна зазначити, що він пройшов плідно й цікаво.