^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
   Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий Рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш.
   Не обминув радісний, святковий настрій і наш ліцей. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка.
   Новорічний концерт, який відбувся 26 грудня, створив незабутню, вишукану атмосферу. Вітання та гарний настрій дарували всім присутнім учні нашого закладу.

1 l   2 l

   Тож глядачі змогли сповна насолодитися флешмобом, різноманіттям вокальних, танцювальних, театральних виступів учасників художньої самодіяльності.

3 l   4 l

   Без сумніву, казкова й дружня атмосфера, створена дітьми, стала для всіх незабутнім подарунком, який запам’ятається надовго.
   Тож нехай Новий рік стане для всіх роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей. А новорічні свята принесуть у наші домівки достаток і мир, сповнять серце радістю і натхненням!
   Пам’ятайте: чудеса існують доти, доки ми в них віримо!