^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одне з найважливіших умов відчуття радості, задоволення, щастя. Вибір навчального закладу, а згодом професії значною мірою впливає на все майбутнє молодої людини. Бо роботі ми присвячуємо значну частину свого життя, прагнемо досягти успіху, визнання. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне якнайсерйозніше ставлення до цієї проблеми як батьків, так і самих молодих людей…

   12 грудня для майбутніх вступників та їх батьків гостинно відкрив свої двері Полтавський професійний ліцей транспорту.

   З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернувся директор закладу – Олександр Борисович. Він розповів історію ліцею, спеціальності, за якими проводиться набір, умови вступу.

1 l   2 l

 

   Після цього гості змогли переглянути концертну програму, підготовлену учасниками художньої самодіяльності ліцею.

3 l   4 l

   Продовжився День відкритих дверей оглядом матеріально-технічної бази ліцею. Майстри в/н, викладачі залюбки влаштовували в своїх аудиторіях майстер-класи, розіграші призів, пригощали усіх бажаючих гарячим чаєм та солодощами.

 5 l   6 l   7 l

8 l   9 l   10 l

11 l   12 l   13 l

   Проведений захід продемонстрував, що педагогічний колектив ліцею докладає значних зусиль для розкриття особистості, творчого потенціалу та самоорганізації учнів, спонукає їх до ініціативності та зацікавленості у навчанні.

   Тож з нетерпінням чекаємо на вас!