^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Вже стало доброю традицією на початку жовтня відзначати День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше. У цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

   Відбулося таке свято і в Полтавському професійному ліцеї транспорту. В актовому залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.
   Зі словами вітань та найкращих побажань до педагогів звернувся директор ліцею – Чернобель Олександр Борисович, який вручив грамоти педагогічним працівникам.

1 l   2 l

3 l   4 l

   Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших ланок – учнів та викладачів!

5 l   6 l   7 l

8 l   9 l   10 l

11 l   12 l

   Дорогі колеги! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовіданність, добро і щедрість душі.

   Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

   З Днем Вчителя!