^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   Вже стало доброю традицією на початку жовтня відзначати День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше. У цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

   Відбулося таке свято і в Полтавському професійному ліцеї транспорту. В актовому залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери й привітання.
   Зі словами вітань та найкращих побажань до педагогів звернувся директор ліцею – Чернобель Олександр Борисович, який вручив грамоти педагогічним працівникам.

1 l   2 l

3 l   4 l

   Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємопідтримки і єднання двох найважливіших ланок – учнів та викладачів!

5 l   6 l   7 l

8 l   9 l   10 l

11 l   12 l

   Дорогі колеги! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те якого ми роду. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовіданність, добро і щедрість душі.

   Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

   З Днем Вчителя!