^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області


   Кожного року всі ми зустрічаємо 1 вересня з особливими почуттями, спогадами та надіями. Це свято повторюється щороку, але кожного разу воно неповторне. Особливо цього дня хвилюються першокурсники. Для них все відбувається вперше – перший у житті ліцейний дзвоник, зустріч з майстром та класним керівником, перший урок та нові друзі. Тож нехай ця подорож у Країну Знань буде для них цікавою та захоплюючою і стане фундаментом для подальшого розвитку й самореалізації. Бо ж здобуті у нас знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.    Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активні у громадському житті!
   2 вересня в ППЛТ відбулась святкова лінійка, присвячена Дню Знань. На свято завітали: начальник виробничого комплексу №1 ПТРЗ – Черпаченко Ігор Вікторович, начальник відділу кадрів – Ляховська Валентина Миколаївна, методист НМЦ ПТО – Булочнікова Оксана Олексіївна.

 

2 l

Директор ліцею – Чернобель Олександр Борисович привітав усіх із початком нового навчального року.

   Із вітальним словом до першокурсників звернувся учень групи №31 – Артеменко Артем.
   Перший урок на тему: «З Україною в серці» провели для всіх присутніх викладачі: Леус Світлана Іванівна, Шуліка Юлія Олександрівна, Джепа Володимир Олександрович.

   

   Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе й світу, викладачів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей!