^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!


   Кожного року всі ми зустрічаємо 1 вересня з особливими почуттями, спогадами та надіями. Це свято повторюється щороку, але кожного разу воно неповторне. Особливо цього дня хвилюються першокурсники. Для них все відбувається вперше – перший у житті ліцейний дзвоник, зустріч з майстром та класним керівником, перший урок та нові друзі. Тож нехай ця подорож у Країну Знань буде для них цікавою та захоплюючою і стане фундаментом для подальшого розвитку й самореалізації. Бо ж здобуті у нас знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.    Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активні у громадському житті!
   2 вересня в ППЛТ відбулась святкова лінійка, присвячена Дню Знань. На свято завітали: начальник виробничого комплексу №1 ПТРЗ – Черпаченко Ігор Вікторович, начальник відділу кадрів – Ляховська Валентина Миколаївна, методист НМЦ ПТО – Булочнікова Оксана Олексіївна.

 

2 l

Директор ліцею – Чернобель Олександр Борисович привітав усіх із початком нового навчального року.

   Із вітальним словом до першокурсників звернувся учень групи №31 – Артеменко Артем.
   Перший урок на тему: «З Україною в серці» провели для всіх присутніх викладачі: Леус Світлана Іванівна, Шуліка Юлія Олександрівна, Джепа Володимир Олександрович.

   

   Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе й світу, викладачів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей!