^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   23 та 24 квітня 2019 року в Полтавському професійному ліцеї транспорту відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів, які навчаються за професією помічника машиніста електровоза та електропоїзда. Конкурс проходив в два етапи. В перший день конкурсанти здавали тест, розбирали та збирали автозчеп, розраховували та заповнювали довідку ВУ-45.

1 l   2 l

3 l   4 l

   24 квітня 2019 року, на базі локомотивного депо Полтава, фіналістів привітали директор ліцею - Чернобель О.Б. та головний інженер депо Полтава - Копчак М.М., які побажали конкурсантам успіхів. Інженер з підготовки кадрів - Гордейчик О. Г., та машиніст –інструктор - Шостак О.М., разом із заступником директора ліцею транспорту - Антоновою Л.О., старшим майстром - Конюшенком С.Г., викладачем спецдисциплін - Сінтяєм П.Л. та майстром в/н - Шляховим Л.М., провели другий етап конкурсу, в якому конкурсанти приймали електровоз перед поїздкою, перевіряли стан ходової частини електровоза ВЛ-80т на шляху прямування, якщо поїзд стоїть на станції менше 5 хв., та відповідали на запитання членів комісії.

5 l   6 l

7 l   8 l

   За підсумками змагання, І місце виборов учень гр. №31 - Повар Микола, ІІ місце зайняв - Яксон Євген, ІІІ місце розділили між собою: Маковець Максим та Ромащенко Вадим.

9 l   10 l

   Конкурс показав, що поєднання теоретичного навчання в стінах ліцею та практичної підготовки в локомотивному депо дає високі результати.
   Чекаємо наступних конкурсів, де учні – випускники нашого ліцею, зможуть проявити себе як справжні фахівці!