^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   23 та 24 квітня 2019 року в Полтавському професійному ліцеї транспорту відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів, які навчаються за професією помічника машиніста електровоза та електропоїзда. Конкурс проходив в два етапи. В перший день конкурсанти здавали тест, розбирали та збирали автозчеп, розраховували та заповнювали довідку ВУ-45.

1 l   2 l

3 l   4 l

   24 квітня 2019 року, на базі локомотивного депо Полтава, фіналістів привітали директор ліцею - Чернобель О.Б. та головний інженер депо Полтава - Копчак М.М., які побажали конкурсантам успіхів. Інженер з підготовки кадрів - Гордейчик О. Г., та машиніст –інструктор - Шостак О.М., разом із заступником директора ліцею транспорту - Антоновою Л.О., старшим майстром - Конюшенком С.Г., викладачем спецдисциплін - Сінтяєм П.Л. та майстром в/н - Шляховим Л.М., провели другий етап конкурсу, в якому конкурсанти приймали електровоз перед поїздкою, перевіряли стан ходової частини електровоза ВЛ-80т на шляху прямування, якщо поїзд стоїть на станції менше 5 хв., та відповідали на запитання членів комісії.

5 l   6 l

7 l   8 l

   За підсумками змагання, І місце виборов учень гр. №31 - Повар Микола, ІІ місце зайняв - Яксон Євген, ІІІ місце розділили між собою: Маковець Максим та Ромащенко Вадим.

9 l   10 l

   Конкурс показав, що поєднання теоретичного навчання в стінах ліцею та практичної підготовки в локомотивному депо дає високі результати.
   Чекаємо наступних конкурсів, де учні – випускники нашого ліцею, зможуть проявити себе як справжні фахівці!