^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Перший день лютого в ліцеї транспорту ознаменувався непересічною подією. Запал спортивного азарту захлеснув ентузіастів з кожної групи незалежно від курсу та професії. Уже кілька днів юні кіберспортсмени не могли дочекатись урочистого старту загальноліцейного турніру з Counter-Strike: Condition Zero (CS 1.7).
   З самого ранку поруч з комп’ютерним класом гомоніли гравці та вболівальники. Проте команд було заявлено аж десять, тому чемпіонат проходив «з пустими трибунами», адже усі бажаючі просто не змогли б поміститись.

1 l   2 l

   Суперники, а також право першості у грі на стороні захисту (контр-терористи) на мапі de_dust 2x2, визначались неупереджено сліпим жеребкуванням.

   Після двох турів за олімпійською системою до боротьби за п’єдестал дійшли збірні 11, 21 та 24 груп. У ході запеклої фінальної боротьби у хід пішла не тільки автоматична зброя та гранати, а навіть і ножі!

7 l   8 l   9 l

   ІІІ почесне місце зайняла збірна групи №21 у складі: Рижков Олександр, Сініченко Ігор та Шатунов Владислав.
   ІІ місце закріпилось за першим курсом – Зигарь Дмитро, Ілляшенко Анатолій, Кіпріч Ярослав – група №11.
   А чемпіонство у абсолютній першості виборола збірна слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів та електрогазозварників – група №24 у складі: Ніколаєнко Богдан, Ніколаєнко Владислав та Довгий Андрій.

6 l   5 l   4 l

   Вітаємо переможців та бажаємо їм майбутніх досягнень на кіберспортивній ниві!