^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   25 жовтня 2018 року на базі Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги відбулося чергове засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу». 

1 l

   Під час семінару були розглянуті робочі питання: аналіз річних звітів про роботу бібліотеки, рівень забезпеченості учнів ЗП(ПТ)О області навчальною літературою на 2018/2019 н.р., планування роботи бібліотеки з врахуванням знаменних та пам’ятних дат, умови проходження курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів ЗП(ПТ)О, підготовка публікацій в інформаційно-методичний вісник «Освітній простір» та подання матеріалів на експертну раду НМЦ ПТО. Актуальним питанням для обговорення було замовлення та доставка підручників для 10 класу. 

    Про веб-сайт бібліотеки закладу освіти, як важливий інструмент в системі обслуговування користувачів розповіла бібліотекар Полтавського професійного ліцею транспорту Захарова Л.В. 

2 l

   Під час семінару його учасники мали змогу представити самостійно створені сайти бібліотеки. Вони активно обговорювали запропоновані колегами ідеї в своїй роботі, ділилися враженнями від нещодавно проведених заходів.