^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   25 жовтня 2018 року на базі Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги відбулося чергове засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу». 

1 l

   Під час семінару були розглянуті робочі питання: аналіз річних звітів про роботу бібліотеки, рівень забезпеченості учнів ЗП(ПТ)О області навчальною літературою на 2018/2019 н.р., планування роботи бібліотеки з врахуванням знаменних та пам’ятних дат, умови проходження курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів ЗП(ПТ)О, підготовка публікацій в інформаційно-методичний вісник «Освітній простір» та подання матеріалів на експертну раду НМЦ ПТО. Актуальним питанням для обговорення було замовлення та доставка підручників для 10 класу. 

    Про веб-сайт бібліотеки закладу освіти, як важливий інструмент в системі обслуговування користувачів розповіла бібліотекар Полтавського професійного ліцею транспорту Захарова Л.В. 

2 l

   Під час семінару його учасники мали змогу представити самостійно створені сайти бібліотеки. Вони активно обговорювали запропоновані колегами ідеї в своїй роботі, ділилися враженнями від нещодавно проведених заходів.