^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

Участь у SELFIE

embed_badge

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   Цей чудовий день золотої осені назавжди залишається в пам’яті першим ліцейним дзвоником і першим уроком, першими успіхами і невдачами на тернистому шляху до вершин науки і тією людиною, яку потім згадуєш усе доросле життя як свого першого Вчителя.
   Тож 3 вересня в ППЛТ зібралися всі ті, хто має неабияку причетність до цього чудового свята – Дня Знань

1 l   2 l

   Розділити з нами цю урочисту годину завітали гості: ветерани праці, представники підприємств роботодавців, методист Навчально-методичного центру профтехосвіти Полтавської області, випускники, батьки.

3 l

   З початком нового навчального року привітала присутніх заступник директора з навчально-виробничої роботи – Антонова Людмила Олександрівна.

4 l

      Слова вітання прозвучали від начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень – Дяченко Ольги Семенівни, заступника голови Полтавського територіального комітету профспілки, нашого випускника – Ткаченка Петра Григоровича, директора з якості ТОВ "Полтавський тепловозоремонтний завод" – Черпаченка Ігора Вікторовича.

5 l   6 l   7 l

   З напутнім словом від випускників звернувся до першокурсників Ткаченко Давид.

8 l

   Захід продовжився Першим уроком на тему: «Розкажемо Європі про себе», який підготувала для усіх присутніх бібліотекар, викладач української мови і літератури – Захарова Людмила Валеріївна.

9 l   10 l

   Вітаємо наших педагогів та учнів! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок!
   Переконані, що наші учні стануть справжніми людьми, гідними поваги, дитячі серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння вони в майбутньому вміло застосують на благо української держави та рідної Полтавщини.
   У добру путь до Країни Знань!