^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Цей чудовий день золотої осені назавжди залишається в пам’яті першим ліцейним дзвоником і першим уроком, першими успіхами і невдачами на тернистому шляху до вершин науки і тією людиною, яку потім згадуєш усе доросле життя як свого першого Вчителя.
   Тож 3 вересня в ППЛТ зібралися всі ті, хто має неабияку причетність до цього чудового свята – Дня Знань

1 l   2 l

   Розділити з нами цю урочисту годину завітали гості: ветерани праці, представники підприємств роботодавців, методист Навчально-методичного центру профтехосвіти Полтавської області, випускники, батьки.

3 l

   З початком нового навчального року привітала присутніх заступник директора з навчально-виробничої роботи – Антонова Людмила Олександрівна.

4 l

      Слова вітання прозвучали від начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень – Дяченко Ольги Семенівни, заступника голови Полтавського територіального комітету профспілки, нашого випускника – Ткаченка Петра Григоровича, директора з якості ТОВ "Полтавський тепловозоремонтний завод" – Черпаченка Ігора Вікторовича.

5 l   6 l   7 l

   З напутнім словом від випускників звернувся до першокурсників Ткаченко Давид.

8 l

   Захід продовжився Першим уроком на тему: «Розкажемо Європі про себе», який підготувала для усіх присутніх бібліотекар, викладач української мови і літератури – Захарова Людмила Валеріївна.

9 l   10 l

   Вітаємо наших педагогів та учнів! Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок!
   Переконані, що наші учні стануть справжніми людьми, гідними поваги, дитячі серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння вони в майбутньому вміло застосують на благо української держави та рідної Полтавщини.
   У добру путь до Країни Знань!