^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

1 l   З 04.12. по 11.12.2017 року, в рамках Всеукраїнського тижня правової освіти учнів, в ліцеї було проведено ряд виховних та інформаційно-просвітницьких заходів.

   Так, напередодні, учні групи №23 та №24 відвідали Полтавську обласну наукову бібліотеку ім. І.П. Котляревського, де переглянули короткометражний документальний фільм «Роке-н-рольники», який торкається проблеми права особи на самовизначення.

   04.12.2017 року у всіх навчальних групах закладу було проведено виховну годину «Усі діти мають право на любов та турботу», а учні груп №21 та 24 ознайомились з відео-презентацією «Права людини», підготовленою викладачем права Штепою О.О..

   05.12.2017 року учні групи №11 відвідали музей історії органів внутрішніх справ Полтавщини, де ознайомились з основними етапами становлення та діяльності, а також подивились цікаві експозиції.

3 l   4 l

   06.12.2017 року ліцей відвідав провідний спеціаліст Другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Гречко А.О., яка ознайомила учнів групи №31 з взаємними правами та обов'язками батьків і дітей, передбаченими нормами чинного законодавства, а також представник Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань жорстокого поводження і насильства над дітьми.

5 l

   Правовий лекторій «Правила дорожнього руху і юридична відповідальність за правопорушення та злочини» за участю працівників патрульної поліції м. Полтави було проведено для учнів груп №21, 23, 33, 41, 44.

7 l   8 l

07.12 проведено вікторину «Правознавець» між учнями груп №41 та 44.
   Крім того, протягом Всеукраїнського тижня правової освіти учнів, працювала тематична виставка літератури в бібліотеці ліцею, а практичний психолог закладу Литвишко Т.П. проводила роботу з учнями, схильними до правопорушень.

11 l

   Сподіваємось, що інформація і знання, отримані під час тижня правової освіти, стануть у пригоді нашим учням на складному життєвому шляху.