^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   На базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбулося чергове заняття обласної школи молодого бібліотекаря ПТНЗ на тему «Представлення бібліотеки ПТНЗ в інтерактивному медіа-середовищі».

2 l

   У якості основних завдань Школи було визначено: формування інформаційної культури бібліотекарів та учнів ПТНЗ; використання Інтернет-сервісів у роботі бібліотеки; інформаційне моделювання контенту веб-сайту бібліотеки ПТНЗ.
   Робота засідання розпочалася вітальним словом координатора Школи Маловічко Л.Ю. Про головні напрямки роботи та актуальні події ПОБЮ ім. Олеся Гончара розповіла завідуюча відділом соціокультурної роботи Рисенко Н.А.
   Про бібліотечний урок як одну з провідних форм розвитку інформаційної культури учнів розповіли: керівник Школи Косточка В.М., бібліотекар ППЛ та Ярош Л.В., бібліотекар ППЛТ.

3 l

   Презентували ігрову вправу у сервісі learningapps та віртуальну дошку в Padlet бібліотекар ППЛ Косточка В.М. та методист НМЦ ПТО Маловічко Л.Ю.
   Познайомила з особливостями інформаційного моделювання контенту веб-сайту бібліотеки ПТНЗ методист НМЦ ПТО Маловічко Л.Ю.

1 l

   Завідуюча відділом інноваційних технологій та електронних ресурсів ПОБЮ ім. Олеся Гончара Довбня С.Д. розповіла про використання інтерактивних форм комунікації за допомогою соціальних мереж.
   По закінченню зустрічі бібліотекарі отримали практичне завдання на наступне заняття школи молодого бібліотекаря та посилання для завантаження методичних матеріалів засідання.