^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

1 l   Уже три роки поспіль 14 жовтня, на Покрову, українці відзначають велике державне свято – День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути в історію і згадати славних запорізьких козаків, а також усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.
   День захисника України – це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем, пером і словом виборювали право на незалежність рідної держави; це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави. І, нарешті, це День українського козацтва - день вшанування доблесті та звитяги славних січових лицарів, оборонців рідного краю – козаків.


   Про це не забувають учні нашого ліцею, тому 18 жовтня 2017 року викладачем Джепою В.О. і бібліотекарем Ярош Л.В., разом з учнями групи № 21, було проведено виховний захід «Час згадати нашу славу, брате!», на якому присутні ознайомилися зі славною сторінкою історії України –    Козаччиною та її славними гетьманами, дізналися чимало цікавого про козацьке життя та традиції.

   На завершення заходу Людмила Валеріївна наголосила, що козацтво – це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія та оберіг. І щиросердно побажала всім козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України! 

2 l