^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

1 l   8 та 9 травняДень пам’яті і примирення, свято Великої Перемоги в історії нашого народу є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами найжорстокішої війни. З вдячністю і глибокою шаною ми згадуємо величний подвиг наших батьків, дідів і прадідів, усього українського народу, що пережив тягар воєнного лихоліття і звільнив рідну землю від фашизму, виборовши славетну перемогу у Другій світовій війні!
   Світла пам’ять про ветеранів залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці й водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
   У ці травневі дні, в ліцеї, керівником художньої самодіяльності Легушею А. М. та бібліотекарем Ярош Л. В. було проведено літературно-музичну композицію «Пісні, обпалені війною»

   На свято були запрошені ветерани та почесні гості: Скрипко М. І., Коротков І. Д., Вітряк В. І., Толчев А. Г.

2 l

   З вітальним словом до присутніх звернувся голова ветеранської організації мікрорайону Левада – Скрипко Михайло Васильович.

3 l

   Святкову концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності та учні груп № 11, 13, 21, 23.

4 l   5 l   6 l

7 l   8 l   9 l

   Із заключним словом виступив директор ліцею – Чернобель О. Б., який наголосив, що військова агресія на сході країни продовжується і досі, а отже, битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідним подвигу батьків і дідів, зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, розбудовувати державу, радіти успіхам.

10 l

   Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

11 l