^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   В ліцеї з 10 по 14 квітня під девізом «Ми – патріоти» проходив Тиждень історії.
   В рамках тижня, в зв’язку з відзначенням 100–річчя подій революції 1917-1921 років проведено екскурсію в навчальних групах до Краєзнавчого музею на тему: «Наш край в роки української революції».

1 l   2 l

   Учні І-ІІ курсу показали свій рівень знань на Олімпіаді з історії України.

3 l   4 l 5 l

   Із зацікавленням діти слухали розповідь викладача про розвиток волонтерського руху в Україні і на Полтавщині. Молоді запропоновано активно вливатися в ряди волонтерів, і надавати допомогу тим, хто її потребує. Продемонстровано відеофільм «Батальйон Небайдужих».

6 l   7 l   8 l

   На виховному заході «Іван Мазепа. Повернення із забуття», присутні ознайомились із основними віхами біографії гетьмана. Викладач підкреслила, що незважаючи на всю суперечливість постаті І. Мазепи, він не був зрадником українського народу. Його намагання вивести Україну із складної ситуації, відновити державний суверенітет зробило ім’я Мазепи гаслом і програмою борців за незалежність України протягом наступних століть.

9 l   10 l

   Було переглянуто презентацію, відео з відкриття пам’ятника гетьману І. Мазепі, уривок з вистави Полтавського музично–драматичного театру ім.М.Гоголя «Остання любов Гетьмана».

11 l

   По закінченню предметного тижня найактивніші учасники отримали грамоти.