^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Одеса – дійсно перлина Причорноморського узбережжя. Вона вабить своєю красою: її види заворожують, її історія захоплює. Ви не пошкодуєте, якщо відвідаєте місто гумористів і поринете в його таємниці. А побачити Одесу варто, тому що це одне з найбагатших на визначні пам’ятки місто.
   Південна Пальміра, Чорноморський Вавилон, Маленький Париж, Столиця Півдня – як тільки не називали це місто біля Чорного моря. Одеса різноманітна, але, незважаючи на це, місто, за історичними мірками, молоде: йому всього лише 200 років.
   8 та 9 квітня 2017 року учням ліцею транспорту разом із викладачами також пощастило побувати у місті-герої Одесі.

1 l   2 l   3 l

   В ході екскурсії познайомилися з історією будівництва та архітектурою міста, народженого біля моря, прогулялись його старовинними вуличками. Діти відвідали відомі історичні місця: Літературний музей і Музей контрабанди.

4 l

   Надзвичайне враження справила прославлена Одеська кіностудія, на якій було знято цілий ряд культових фільмів.

5 l

   Родзинкою екскурсії став затишний Приморський бульвар, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова, пам’ятник герцогу де Рішельє і знамениті Потьомкінські сходи.

7 l   8 l

   Діти поверталися з екскурсії втомлені та задоволені. Адже чудес цього міста не злічити! Одеса - це музей під відкритим небом, місто історичних пам’яток, гумору та веселощів, відвідавши яке раз, вам обов’язково захочеться побачити його ще.