^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Педагогічні читання - одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого ліцею.
  Метою заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів та керівників гуртків, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності.
   Цьогорічні педагогічні читання, які проходили 8-9 січня 2015 року, пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як тема педагогічних читань була вибрана актуальна – «Реалізація інноваційних форм на уроках теоретичного та виробничого навчання для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників»
   При підготовці та проведенні педагогічних читань панувала творча атмосфера, педпрацівники активно обговорювали проблемні питання, висвітлені під час заходу. Заслухані доповіді були оформлені та здані в методкабінет ліцею. Теми доповідей педагогічних читань є досить актуальними для нашого навчального закладу. Доповідачі творчо підійшли до організації своїх виступів: опрацювали додаткову літературу, скористалися Інтернет-ресурсами, застосували інформаційні технології, у педагогів-початківців спостерігався зв'язок з досвідченими колегами.

 Теми доповідей

1. Використання в навчальному процесі інноваційних технологій навчання. Доповідач: Нєвєдрова Л. В. 

1

2. Використання електронного тестування як засобу підвищення ефективності закріплення нових знань. Доповідач: Сінтяй П. Л. 

2

3. Використання ІКТ в процесі викладання предметів професійно-теоретичної підготовки як один із шляхів інтеграції змісту освіти. Доповідач: Качалка О. С. 

3

4. Інтернет – помічник чи ворог у підвищенні ефективності навчального процесу. Доповідач: Данілець Є. О.

4

5. Використання інтерактивних методів навчання на уроках суспільно-гуманітарного циклу. Доповідач: Височина З. О. 

5

6. Класифікація та використання тестів на уроках математики. Доповідач: Джепа В. О.

6

7. Бінарні уроки - шлях реалізації інтегрованого навчання. Доповідач: Орлова А. В. 

7

8. Сутність поняття «Метод проектів» у сучасній педагогічній науці та використання проектної технології на уроках географії. Доповідач: Іванчук Н. М.

8

9. Реалізація методів зацікавлення та активізація учнів на уроках української мови та літератури. Доповідач: Ярош Л. В. 

9

10. Творче використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально – виробничій діяльності учнів. Доповідач: Дебре О. С.

10