^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   В Полтавському професійному ліцеї транспорту в період з 2 по 6 листопада 2015 року був проведений методичний тиждень у рамках реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО «Розвиток творчого потенціалу педагогів та учнів як необхідна умова якісної організації освітнього процесу ПТНЗ». В ході тижня педагогічними працівниками було проведено ряд заходів:
   З 2 по 6 листопада 2015 року в ліцеї проходив тиждень залізничних професій. В рамках цього тижня було проведено:
• Виховний захід, присвячений Дню Залізничника

1 l

• Зустріч з випускником ліцею-головним інженером Моторвагонного Депо А.В. Скаргою;

2 l

• Перегляд та обговорення фільму «Огляд пасажирських вагонів»

3 l

• Конкурс «Кращий знавець з предметів: «Будова та ремонт електровоза», «Автогальма», «ПТЕ»

4 l

• Екскурсія до Музею історії Південної залізниці

5 l   6 l   7 l

• Виставка стінних газет, присвячених Дню залізничника

8 l

• Виставка навчальної та спеціальної літератури, макетів, стендів з професії: «Помічник машиніста електровоза, електропоїзда. Слюсар з ремонту рухомого складу»

9 l

   2 листопада 2015 року майстер виробничого навчання Данілець Є.О. брав участь у засіданні обласної творчої групи зі створення електронних засобів навчального призначення.

11 l

   3 листопада 2015 року в ліцеї викладачем Іванчук Н.М., у групі №11, за професією: «Помічник машиніста електровоза, електропоїзда», було проведено засідання круглого столу на тему: «Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх».

 12 l

   3 листопада 2015 року відбулася виставка методичних матеріалів педагогічних працівників ліцею.

13 l   14 l

   4 листопада 2015 року психологом Коваленко Л.В. проведено тренінгове заняття для педагогічних працівників: «Дозволь собі бути щасливим».

16 l

   5 листопада 2015 року викладачі Данілець Є.О., Джепа В.О., Дебре О.С. взяли участь в обласній секції завідувачів НКК, викладачів інформатики та інформаційних технологій.

30 l

   5 листопада 2015 року проведено семінар: «Використання інноваційних технологій, як творчий розвиток педагогічних працівників», на якому слухали статті молодих спеціалістів - Ярош Л.В., Дебре О.С., Качалки О.С., Ткаченко Ю.О..

17 l

   5 листопада 2015 року проведено виставку учнівської творчості (малюнки, вірші, презентації, слайд-шоу).

18 l   19 l   20 l

   6 листопада 2015 року проведені засідання методичних комісій, на яких розглядалися планові питання, а також питання по підсумках проведення методичного тижня.

21 l   22 l   24 l

23 l

   В період методичного тижня були проведені відкриті уроки:

Викладачем географії та правознавства Іванчук Н.М., у групі №12, за професією: «Помічник машиніста електровоза, електропоїзда», був проведений відкритий урок з географії на тему: «Глобальні проблеми людства».

25 l

   Викладачем української мови і літератури Ярош Л.В., у групі №31, за професією: «Помічник машиніста електровоза,електропоїзда», був проведений відкритий урок з української літератури на тему: «Дмитро Павличко. Основні відомості про поета, проблеми нації, окремої людини».

26 l

   Викладачем спецдисциплін Добропасом І.В., у групі №41, за професією: «Помічник машиніста тепловоза, електровоза, дизель-поїзда», був проведений відкритий урок з технології галузі на тему: «Поняття про гальма».

27 l

   Майстром виробничого навчання Дебре О.С., у групі №46, за професією: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромеханік з ліфтів», був проведений урок в/н на базі підприємства КП «Ремліфт» за темою :«Будова, заміна та ремонт уловлювачів кабіни ліфта».

29 l

   Майстром виробничого навчання Кубраком В.О. у групі №41, за професією: «Помічник машиніста тепловоза, електровоза, дизель-поїзда», був проведений відкритий урок на тему: «Нарізання внутрішньої різьби».

28 l