^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Провідник пасажирського вагону на шляху прямування забезпечує безпечні умови посадки та висадки пасажирів, повідомляє про зупинки та час стоянки, регулює в залежності від погодних умов опалення, або вентиляцію вагона, контролює роботу електрообладнання, освітлення, створює затишні умови для пасажирів.

2

   Повинен знати: будову, обладнання пасажирських вагонів усіх типів, візків пасажирських вагонів усіх типів, гальмового обладнання, будову та принцип роботи автозчепу, підвагонного обладнання; будову СПС (системи пожежної сигналізації), установок кондиціювання повітря та високовольтного опалення, порядок обслуговування та регулювання приладів опалення, примусової вентиляції, електрообладнання, холодильних установок, протипожежного обладнання; правила користування обладнанням у вагоні, яке призначене для обслуговування пасажирів і рятування їх у аварійній ситуації; географічне розташування найважливіших станцій залізничної мережі; порядок користування службовими розкладами пасажирських поїздів.
   Повинен вміти: Забезпечити високу культуру обслуговування пасажирів на шляху прямування поїзда та їх безпеку в аварійній обстановці.    Утримувати внутрішнє обладнання вагона у справному стані. Забезпечувати безпечну посадку та висадку пасажирів. Розміщувати пасажирів у вагоні згідно з їх проїзними документами. Забезпечити пасажирів постільною білизною і чаєм. Одержати і здати постільну білизну, продукти чайної торгівлі, забезпечити вагони паливом та водою. Обов’язково заправляти та прибирати постільну білизну у фірмових і поїздах міжнародного сполучення, а у пасажирських та швидких поїздах дальнього прямування — на прохання пасажирів спальних вагонів.

1