^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом, виховуємо серцем!

   Машиніст електровоза та помічник машиніста електропоїзда повинен мати кваліфікацію слюсаря з ремонту рухомого складу не нижче ІІІ розряду і забезпечувати високоякісний догляд локомотива.

4

   Повинен знати: Призначення локомотива, будову основних вузлів та механізмів, їх взаємодію. Основні види та причини неполадок електровоза, тепловоза, міри та способи їх попередження та усунення. Правила підготовки локомотива до поїздки; правила і способи приймання, обслуговування, огляду і здачі локомотива.

   Повинен уміти: Виконувати допоміжні ремонтно-слюсарні роботи і електромонтажні роботи зі всіх видів деповського ремонту тепловозів, електровозів, дизель-поїздів в локомотивному депо. Розбирати та складати нескладні агрегати і вузли.

2

   Готувати тепловоз, електровоз, дизель-поїзд до роботи при виїзді з депо, заміні бригади, після довгочасної стоянки, консервації і перед пуском нового електровозу в експлуатацію; проводити огляд, перевірку, службовий ремонт і змащування вузлів і агрегатів електровоза, тепловоза, проводити набір палива, мастильних матеріалів, води та піску.
   Наглядати за сигналами під час руху і на станціях за рухом потягу і станом колії. Здавати локомотив в локомотивне депо, при зміні бригад і в пунктах обороту.