^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Учні ІІ курсу, групи №20, з 5 травня 2015 року проходять виробничу практику на підприємствах м. Полтава та Полтавської області з професії «Оператор комп’ютерного набору». Всі діти влаштовані на робочі місця, за ними закріплені керівники. Учні працюють в організаціях різних сфер діяльності. Це бібліотеки, будівельні організації, медичні заклади, сільські ради, приватні підприємства. Майстри виробничого навчання Данілейко А.Г. та Рондяк Н.В. відвідують учнів на виробництві.

20.1 l   20.2 l

 «Сектор медичного забезпечення» УМВС України в Полтавській області та Полтавська міська централізована бібліотечна система. Бібліотека – філіалу №3

    Майстри виробничого навчання групи №21 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу» Шляховий Л.М. та Ковп О.М., при проходженні виробничої практики на ПАТ «Тепловозоремонтний завод» (з 12.05 по 29.05) провели відкрите заняття виробничого навчання на тему: «Механізована обробка отворів».

21.2 l   21.5 l

   Всі учні проходять практику на одному базовому підприємстві, що сприяє жорсткішому нагляду з боку майстрів і, відповідно, кращому засвоєнню необхідного матеріалу виробничої практики.

З 8.04 по 15.06.15 учні групи №30 проходять виробничу практику на робочих місцях контролера - касира.

30.1 l   30.2 l

Копилець Альона – магазин «Смачно». Трамбовецька Юля – магазин «Хозтовари».

    За час проходження практики учні отримують достатньо знань та практичних навичок для досягнення основної мети практики – набути навички роботи з товаром, контрольно – касовим обладнанням та покупцями.

   Після закінчення теоретичного навчання, з 6 квітня, учні групи №33, що навчаються за професією «Провідник пасажирського вагона», проходять виробничу практику у Відокремленому підрозділі «Полтавська вагонна дільниця».
   Успішно оволодіти професією провідника пасажирського вагона досить складно. Для цього потрібно бути не лише фізично здоровою та витривалою людиною, мати навички вправного господаря, вміти зосереджуватися, володіти собою, бути доброзичливим і виваженим, впевнено поводитися у складних непередбачуваних ситуаціях, але й мати достатній рівень загальноосвітніх знань.

33.1 l   33.2 l

Перевірка проїзних документів. Перевірка проїзних документів у вагоні.

   Учні ІІІ курсу, групи №35, з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», проходять передвипускну виробничу практику на підприємствах міста та області. У цьому році вони закінчують навчання у ППЛТ і стануть гідним кадровим поповненням для провідних роботодавців у своїй професійній галузі.

35.1 l   35.2 l

Підготовка статора електродвигуна високої потужності до встановлення ротора. Готові до реалізації електродвигуни, відремонтовані учнями Полтавського професійного ліцею транспорту на ТОВ «Полтаваелектроремонт».

   Учні групи №40 навчаються у Полтавському професійному ліцеї транспорту за професією «Оператор комп’ютерного набору. Контролер - касир» лише рік, проте, вже повністю готові до роботи за спеціальністю. Зараз вони проходять передвипускну виробничу практику на підприємствах міста.

 40.1 l   40.2 l

Чутченко Ганна ФОП - «Северіна», при вивченні тем: «Вивчення асортименту товару», «Обслуговування покупців».

   Учні групи №44, що навчаються за професією «Електрогазозварник», 20 квітня вийшли на передвипускну виробничу практику на ділянках підприємств міста Полтави. Вже 19 червня кожен з них матиме змогу захистити ІІІ розряд з обраної професії, маючи який, можна отримати престижну, високооплачувану робітничу професію практично на будь-якому підприємстві.

44.1 l   44.2 l

Зварювання каркасу залізобетонної конструкції у парі. Відпрацювання окремих операцій дугового зварювання.

   Учні групи №46, з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромеханік з ліфтів», навчаються за інтегрованим курсом. Тому, 26 червня на захисті кваліфікаційних пробних робіт матимуть нагоду отримати ІІІ розряд електромонтера, а вже з вересня візьмуться за інтенсивне вивчення ліфтового господарства м. Полтава. Готуючись до захисту, учні інтенсивно закріплюють набуті в ліцеї знання у практичній діяльності на підприємствах міста, починаючи з 27 квітня.

46.1 l   46.2 l

Мокросноп Віталій відпрацьовує порядок проведення монтажу одношарової концентричної двоплощинної трифазної обмотки двигуна при вивченні теми: «Перевірка ізоляції та обмоток електродвигуна». Лопатін Владислав опановує роботу з автоматичним підйомним пристроєм при вивченні теми «Монтаж електродвигунів».