^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   29 квітня у Полтавському професійному ліцеї транспорту, спільно з працівниками правоохоронних органів та МЧС, організовано захід «Щодо порядку дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, або надходженні повідомлення про загрозу вибуху». 

1 l   2 l

 

   Оперуповноважена Ленінського райвідділу міліції Білоус С.В. ознайомила працівників та учнів ліцею з основними ознаками вибухових пристроїв та вибухових речовин; з діями при виявленні вибухонебезпечних предметів. 

3 l

   Також були продемонстровані відеоролики про те, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях, а саме: при обстрілі та авіаційних ударах.
   Після цього було проведено тренування по евакуації учнів та працівників ліцею. Після сигналу «Тривога» присутні звільнили приміщення актової зали (місце збору було обрано заздалегідь). Потім здійснено перекличку за класним журналом та проінформовано директора ліцею.

4 l   5 l   6 l

7 l   8 l   9 l

10 l

   При ситуації, що склалася в Україні, проведення цього тренування було корисним і необхідним. Всі учасники віднеслися до нього серйозно і відповідально. Адже бути проінформованим - означає бути озброєним.