^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  У зв’язку із загостренням ситуації на Сході України та очевидністю недостатнього забезпечення захисників Батьківщини у зоні проведення антитерористичної операції, співробітники та учні Полтавського професійного ліцею транспорту вирішили допомогти військовим.
   З лютого, ліцей транспорту тісно співпрацює з волонтерською організацією «Батальйон небайдужих». Існує вона при православному Святоуспенському соборі КП. Церквою були надані балони. Спільними зусиллями було виготовлено і відправлено в місця призначення у березні 3 буржуйки, а у квітні – 5.

1 l   2 l

 

   Одну з яких 95-а бригада забрала, приїхавши в ліцей на бойовій машині піхоти.

5 l   6 l

   Кожну буржуйку учні ліцею піддавали активним термічним випробуванням. Вкладаючи у кожен виріб часточку своєї душі і тепла для наших бійців.

3 l   4 l

   Враховуючи, що опалювальний сезон закінчився, поки що роботи по виготовленню буржуйок призупинені. Проте Полтавський професійний ліцей транспорту готовий, при нагоді, відновити подібні роботи у будь-який час.
   В Полтавському професійному ліцеї транспорту приділяється велика увага патріотичному вихованню молоді. Тому всі викладачі та учні ставляться з розумінням та гордістю до можливості допомоги нашим бійцям.