^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

4 l   Біда, що впала на Україну, перевіряє кожну людину: хтось іде добровільно на фронт, інші переказують кошти для АТО, діти малюють листівки – обереги, діляться солодощами.
   Наш ліцей теж не лишився осторонь великої справи. У багатьох учнів на сході воюють брати, друзі, батьки. І тому, коли волонтери Полтавського відділення «Вільні люди» запропонували виготувати пічки – буржуйки, рішення було негайним і категоричним – ЗРОБИМО!

   Із балонів вирішили зробити 13 пічок. Перевірити на відсутність конденсату (на 3 дні залили водою), вдосконалили конструкцію, щоб зручно було і щось приготувати, і тепло зберегти, змінили кут нахилу вихідної труби, перерізали балон на 2 частини і зробили маленькі пічки для блок – постів.

2 l   1 l

   За рахунок висувного піддувала регулювати можна подачу повітря, збільшити теплооб’єм, використовувати і в землянках, і в палатках.
   Всю роботу виконували учні під керівництвом майстрів виробничого навчання і працівники ліцею.

   Працювали щодня, у неробочий час, допізна. Випробували і переконалися, що «працюють» пічки на належному рівні, гріють добре.

3 l   5 l

   А ми хочемо, щоб зігріли вони не тільки тіла воїнів, а і їхні душі, щоб знали хлопці: З ними наш ліцей транспорту, з ними – вся Україна!