тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

З 28 по 31 березня 2017 року в спортивному залі ППЛТ відбулися Всеукраїнські змагання учнів ПТНЗ з футзалу.
   В чемпіонаті взяли участь збірні команди: Полтавської, Хмельницької, Донецької, Чернівецької, Харківської, Сумської, Вінницької областей та міста Києва.
   В результаті запеклої боротьби, І місце посіла команда Сумської області, яка в фінальній зустрічі з рахунком 5 : 2 виграла у команди Чернівецької області.
   Збірна команда Полтавської області у грі за 3-4 місце, на жаль, поступилась харків’янам з рахунком 1 : 4 і посіла лише четверте місце.
   Переможці та призери на урочистому закритті змагань були нагороджені грамотами, кубками та медалями.