^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«Закони створені для того,
щоб сильний не був всемогутнім».

Латинське прислів’я

   З метою підвищення рівня правової освіти та правових знань учнівської молоді, виховання поваги до закону і прав людини, в ППЛТ з 5 по 9 грудня 2016 року було проведено Всеукраїнський тиждень правових знань.
   В рамках тижня відбулися цікаві та різноманітні заходи, присвячені даній тематиці:
1. В бібліотеці протягом тижня функціонувала книжкова виставка «Закон і ми», було здійснене оформлення тематичних стендів. Бібліотекар ліцею Ярош Л. В. презентувала учням видання про права людини та іншу літературу правового змісту, ознайомила з матеріалами, представленими в них.

6 l   7 l

 

2. Виховний захід «Пропаганда здорового способу життя», підготовлений викладачем права Твердовським В. О. у групах № 13, 14. 

3 l

3. Вікторина-турнір з курсу «Основи правових знань» для учнів груп №21, 22.

4 l   5 l

4. Правовий брейн - ринг «На терезах Феміди», за участю групи № 21. 

5. Зустріч з інспектором патрульної поліції Сергієнком А. В. , проведена з метою профілактики правопорушень серед молоді (учні груп № 14, 22).

8 l

   Залучення дітей до такого роду заходів має на меті формування в підростаючого покоління високої правової культури, вмінь та навичок легальними способами захищати загальновизнані суспільні цінності, сприяє свідомій участі учнів у громадському та духовному житті держави.