^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   27 листопада Україна та світ згадали мільйони вбитих Голодомором – геноцидом 1932-1933 років. Ми дедалі більше довідуємося про масштаби цієї катастрофи, вкотре німіємо перед безжальністю катів і безоборонністю жертв, знову задумуємося у марних спробах зрозуміти – навіщо? За що? Ми щоразу запалюємо свічки на знак пам’яті про невинно загиблих і замовкаємо на хвилину – разом з усією Україною.
   Наш ліцей, зокрема бібліотека, як молодіжна інформаційна організація, не може стояти осторонь цієї болючої проблеми. Тож бібліотекарем ліцею Ярош Л. В. була підготовлена виставка-презентація видань, присвячених Голодомору «Потопала в сльозах Україна». 


   Учні групи № 22 взяли участь у бібліотечній бесіді «Свіча незгасної пам’яті», де мали змогу долучитися до акції «Запали свічку» в честь жертв Голодомору. 

3 l

   Такі заходи зараз особливо потрібні. Щоб історія, на новому суспільному витку, більше ніколи не повторила свого жахливого досвіду. Адже наша молодь – будівники майбутньої держави, знаючи історію, ніколи не дозволять геноциду прийти на нашу українську землю. 

4 l