^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Вшанування пам’яті цього дня є дуже важливим і відповідальним для нашого суспільства, адже мільйони українців стали щитом на захисті не тільки нашої землі, а й всього колишнього Радянського Союзу та заплатили високу ціну за Перемогу – мільйони людських жертв, тисячі спалених міст та сіл, зруйнована економіка та втрачені культурні надбання. Люди, які взяли на свої плечі увесь тягар тієї війни, поступово йдуть з цього життя, і тому наша місія вшановувати і не забувати ветеранів.
   27 жовтня 2016 року в актовому залі ліцею було проведено літературно-музичну композицію «Вічно пам’ять жива». Захід підготували: керівник художньої самодіяльності Легуша А.М., бібліотекар Ярош Л.В., класний керівник Джепа В.О. та майстри в./н. Шляховий Л.М., Ковп О.М. разом з учнями групи №11, а також учасники художньої самодіяльності.
   З вступним словом до присутніх звернувся викладач Джепа В.О., який привітав усіх з наступаючим святом. 

   Всі підготовані виступи – історичні доповіді, воєнні пісні, хореографічні композиції – були сповнені духу патріотизму, мужності, глибокої пошани та поваги до захисників Батьківщини.

2 l   3 l   4 l

5 l   6 l

   Учасники заходу вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання.

7 l

   Завершив свято виступ директора ліцею Чернобеля О. Б.. Він подякував усім учасникам заходу і побажав молоді пам’ятати про своє походження, підтримувати духовний зв’язок зі старшими поколіннями, тому що саме в цьому – в єдності – сила нації.

8 l