^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   З початком антитерористичної операції на Сході свідоме українське суспільство поділилося на тих, хто зі зброєю в руках боронить територіальну цілісність країни, і на їхніх добровільних помічників. А з’єднувальною ланкою між ними стали волонтери. Так, 24 жовтня за ініціативи майстра в/н Олександра Миколайовича Лаптія та на запрошення адміністрації до нашого ліцею завітала журналіст, волонтер – координатор «Полтавського Батальйону Небайдужих» - Наталія Василівна Святцева.

   Учні з зацікавленням слухали розповіді волонтера про відвідування зони АТО, волонтерську діяльність, допомогу бійцям. Присутнім були показані відеозаписи з передової та інтерв’ю бійців, продемонстровані речі, які вже стали експонатами: уламки розірваних мін, снарядів, куль та інших знарядь убивства наших патріотів - захисників проросійськими найманцями.

 

2 l   3 l   4 l

5 l   6 l   7 l

   Такі зустрічі є надзвичайно важливими сьогодні для нашого підростаючого покоління, тому що виховують патріотизм, особисту гідність і усвідомлення того, що ми – українці!