^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Є пам’ять серця. Є пам’ять поколінь. І є пам’ять народу. Безмірна, ніколи не старіюча пам’ять українського народу, яка береже великі радості, і біль, і подвиги. Із попелу і крові піднімалась і ще красивішою ставала Україна. Виросло, розправило крила нове покоління українців, які народились під мирним небом. Але ніколи не зітруться в пам’яті народній роки воєнного лихоліття. Вони закликають до пильності, до постійної готовності захищати Батьківщину.
   5 травня 2016 року, в нашому ліцеї, викладачем української мови і літератури Ярош Л.В. разом з групою №11 була проведена літературно-музична композиція «Шана за подвиг, вдячність за мир». Вона була присвячена безсмертному подвигу українського народу в роки Великої Вітчизняної війни.

1 l   2 l   3 l

 

   Незабутні враження присутнім подарували учасники художньої самодіяльності.

4 l   5 l   6 l

7 l   8 l

   На свято завітало багато гостей. Серед запрошених були діти війни та ветерани праці.

9 l   10 l

   Присутніх гостинно привітав директор ліцею Олександр Борисович.

11 l

   Пам’ять полеглого героя наших днів, вихованця нашого ліцею Чепіги Миколи, було вшановано всіма присутніми. Відзнятий фільм про його коротке, але яскраве, як спалах життя, буде прикладом для наслідування і виховання підростаючого покоління, взірцем для кожного.
   Великою ціною була здобута перемога. Ми перед загиблими у вічному боргу. І платою буде наше, сповнене вдячністю, достойне, прекрасне життя за себе і за них.

12 l