^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   З 19 по 22 квітня 2016 року в місті Козятин на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту», відбувся III етап першого Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Помічник машиніста електровоза». У заключному етапі конкурсу взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів із 10 регіонів України та міста Києва.

1 l   2 l

 

   Конкурсні змагання складались з:

теоретичного туру, під час якого учням було запропоновано на персональних комп’ютерах виконати тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки;

3 l

та практичного туру, в ході якого учні розбирали та збирали автозчеп СА-3, в локомотивному депо Козятин учасники конкурсу мали змогу оглянути та виявити несправності у механічній частині електровоза, а також провести заміри автозчепу за допомогою шаблона Холодова.

4 l   5 l

   Учень Полтавського професійного ліцею транспорту Тобольченко Вячеслав Олександрович нагороджений дипломом учасника конкурсу.

6 l   7 l