^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   22 лютого у нашому навчальному закладі відбулася зустріч з воїном – афганцем, Туником Володимиром Петровичем, який у 1982 році закінчив наш ліцей, а з 1983 по 1985 рік служив у лавах радянської армії та був учасником бойових дій в Афганістані.
   Учні мали змогу почути розповідь безпосереднього очевидця «афганської війни», який поділився спогадами про службу на території Афганістану, запеклі бої, бойові будні, про справжню дружбу, яка залишається на все життя.

2 l

   Спільно пережите згуртувало колишніх побратимів, поєднало їх в одну родину – Спілку Ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), де біль одного віддається щемом у серцях інших, а радість стає загальним почуттям.
   Почесний гість розповів, що займався боксом у студентські роки і це дуже допомогло йому вижити в тій війні. А тисячі наших земляків загинули, тисячі залишилися інвалідами, багато з них стали людьми з особливими потребами.
   Спілка Ветеранів Афганістану на даний час підтримує тісний зв'язок з воїнами АТО, допомагають в реабілітації, оформленні документів.
   Молодь з величезним захопленням слухала розповідь Володимира Петровича, яка виявилась напрочуд емоційною, сповненою болючих спогадів та цікавих фактів. Адже він був безпосереднім учасником тих подій.

3 l   4 l   5 l

   На пам’ять про зустріч учні зробили загальне фото та подарували гостеві квіти.

6 l