^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   У кожного романтика, який прагне пов’язати своє життя із залізницею, є мрія – побувати у святій - святих – локомотивному депо. Це таке заповідне місце, де проводиться технічне обслуговування і ремонт локомотивів. Потрапити туди може далеко не кожний. 
   А от учням Полтавського професійного ліцею транспорту, групам №11 і 12, майбутнім помічникам машиністів, на чолі з майстрами виробничого навчання Шляховим Л. М., Кулачком О. В. та викладачем Ярош Л.В., пощастило здійснити екскурсію до ВП Південної залізниці «Локомотивного та Моторвагонного депо» міста Полтава.


   На порозі нас люб’язно зустрів машиніст - інструктор Гордейчик О. Г., котрий розповів історію становлення депо, здійснив огляд цехів підприємства. Знайомство з майбутньою професією стало для учнів на крок доступнішим. Тепер вони матимуть загальне уявлення про ази професії, яку обрали.
   Вже переповнені приємними враженнями, повертаючись додому, кожен з нас думав про якнайскорішу наступну зустріч із цим прекрасним місцем. Адже наше депо – наша гордість!

2 l   3 l