^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

1 l   З 13 по 15 лютого 2018 року в Полтавському професійному ліцеї проходили змагання з настільного тенісу в залік міської Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Полтави.
   Честь нашого ліцею в цих змаганнях захищали: Кірічук Роман – група №31 і Пособчук Григорій – група №44.
   У парному розряді Роман і Григорій вибороли третє місце.
   У комплексному заліку наші учні також зайняли третє місце.
   Вітаємо наших тенісистів та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та спорті!

   19 лютого 2018 року між групами № 31 і 32 відбувся брейн-ринг: «Знати, щоб захиститися». Заняття провели учні ліцею Ткаченко Д., Калашнікова Н., які є юними тренерами з профілактики ВІЛ - інфекції та ризикованої поведінки, разом з психологом Литвишко Т.П.. Брейн-ринг пройшов у рамках ініціативи: «Здоров’я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності».

1 l   2 l   3 l

   15 лютого 2018 року в групі помічників машиніста тепловоза, електровоза і дизель-поїзда проведено державну кваліфікаційну атестацію.    Учні успішно захистили дипломні роботи та підтвердили свої знання, отримані за період навчання та виробничої практики.

   Майже всі випускники будуть працювати на підприємствах Укрзалізниці.

1 l   2 l   4 l

1 l   13 лютого 2018 року викладач Ярош Людмила Валеріївна провела відкритий урок української літератури у групі №32 за темою:“Л. Костенко. Роман у віршах “Маруся Чурай”: Історико-фольклорна основа. Духовне життя нації крізь призму нещасливого кохання.”

   Учням разом з викладачем вдалося провести величезну дослідницьку роботу, здійснити подорож Україною XVII ст. І ось ожила легендарна дівчина на сторінках історичного роману у віршах “Маруся Чурай” Ліни Костенко.

   Знання історії свого краю – священний обов'язок кожної культурної та освіченої людини. Всі ми завжди маємо пам'ятати звідки ми родом, де наше коріння, знати історію свого народу, бо хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

Детальніше: Це – голос наш, це пісня, це душа…

1 l   12 лютого 2018 року викладачем ліцею Ярош Людмилою Валеріївною у групі №31 було проведено відкритий захід “Молодь обирає здоров’я!”.

   Даний захід мав на меті сформувати уявлення молоді про здоровий спосіб життя, показати негативний вплив нікотину, алкоголю, наркотиків на організм людини, сприяти попередженню шкідливих звичок, а також виховувати в учнів відповідальне ставлення до свого здоров’я.
   Адже, як справедливо зазначив видатний український хірург М.Амосов: “У більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а сама людина. Найчастіше вона хворіє через лінощі й жадобу, а інколи – й від нерозумності”.
   Тож не витрачаймо даремно цей безцінний скарб, подарований нам природою і пам’ятаймо, що наше здоров’я – у наших руках!