^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   В кінці червня традиційно в ліцеї проведено захист дипломних робіт учнів випускних груп. 

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Випуск 2019

   5 червня 2019 року педагогічні працівники нашого ліцею: Литвишко Т.П., Шуліка Ю.О. взяли участь в екскурсії для викладачів історії України закладів професійної (професійно-технічної) освіти до Музею «Пам’яті єврейського народу та Голокосту в Україні» (м. Дніпро). Учасники заходу зустрілися з кандидатом історичних наук, директором Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», директором Музею «Пам’яті єврейського народу та голокосту в Україні», автором підручників з Всесвітньої історії - І..Я. Щупаком, який презентував свої підручники та провів лекцію з методики викладання історії України в 10-11 класі. Також усім учасникам семінару була проведена безкоштовна екскурсія в Музей «Пам’яті єврейського народу та Голокосту в Україні».

1 l   2 l

Детальніше: Не покаране зло повертається

   4 червня 2019 року на базі Полтавського професійного ліцею транспорту пройшов майстер-клас: «Електронні засоби навчання: від простого до складного». До ліцею завітали 36 педагогів професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області.
   Майстер-клас на високому рівні провів викладач Гадяцького вищого аграрного училища - Бутко Олександр Іванович.


5 l   1 l   2 l

Детальніше: Електронні засоби навчання: від простого до складного

1 l

   22 травня до нашого ліцею завітали працівники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і вручили учню групи №21 - Антипчуку Денису, призеру конкурсу соціальної реклами, надруковані зразки його авторської роботи: «Молодь говорить наркотикам - Ні».

   14 травня 2019 року в палаці дозвілля «Листопад» Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради зібрало переможців олімпіад, лауреатів премій Малої академії наук, а також їх викладачів з усіх навчальних закладів міста для нагородження грошовими преміями та грамотами.

   Наш ліцей представляли: учень групи №21 - Іващенко Владислав, який на олімпіаді з технічного креслення виборов абсолютну першість серед професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області, та викладач дисциплін «Креслення» та «Читання креслень» - Дебре Олексій Сергійович, який підготував нашого переможця.

1 l   2 l

   Вітаємо наукову еліту нового покоління!