^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Група №42 проходить виробниче навчання за кваліфікацією: «Слюсар з ремонту рухомого складу другого розряду» на базовому підприємстві ТОВ «Тепловозоремонтний завод».

1 l   2 l

Детальніше: Навчання на виробництві

   З 5 по 9 листопада 2018 року проходили дні української мови і літератури в ліцеї транспорту. На вранішній лінійці у понеділок учнів познайомили з планом заходів.
   Із учнями ІІ-го курсу згадували «Розстріляне відродження» (групи 20, 24); а учні групи 34 і 33 шанували «витязя української поезії» Василя Симоненка.
   Яскраве осіннє сонце підштовхнуло учнів 21 групи здійснити екскурсію до музею Панаса Мирного та на могилу письменника.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Тиждень української мови та літератури - 2018

   В нашому ліцеї вже традиційно з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року пройшов «Тиждень залізничних професій», в рамках якого викладачі Добропас І.В. та Сінтяй П.Л. провели відкриті уроки. Відбувся захід в актовій залі «Вокзали Укрзалізниці». Його підготували Легуша А.М. Данилейко А.Г. та Литвишко Т.П.
   3 листопада 2018 року майстер в/н Дебре О.С. та викладач Сінтяй П.Л. з учнями груп №11, №13 та №21 відвідали музей Південної залізниці в м. Харкові. Змістовно та з незабутніми враженнями пройшов цей тиждень.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Тиждень залізничних професій - 2018

   25 жовтня 2018 року на базі Полтавського вищого професійного училища імені А.О. Чепіги відбулося чергове засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу». 

1 l

   Під час семінару були розглянуті робочі питання: аналіз річних звітів про роботу бібліотеки, рівень забезпеченості учнів ЗП(ПТ)О області навчальною літературою на 2018/2019 н.р., планування роботи бібліотеки з врахуванням знаменних та пам’ятних дат, умови проходження курсів підвищення кваліфікації бібліотекарів ЗП(ПТ)О, підготовка публікацій в інформаційно-методичний вісник «Освітній простір» та подання матеріалів на експертну раду НМЦ ПТО. Актуальним питанням для обговорення було замовлення та доставка підручників для 10 класу. 

Детальніше: Веб-вектор у розвитку сучасних бібліотек

   Навчити учнів бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань, що стоять перед викладачами. В нашому ліцеї стало традицією щорічно проводити «Тиждень М. В. Остроградського». В рамках тижня відбулися наступні заходи:
1. Олімпіада у формі ЗНО для учнів ІІІ курсу.

1 l

Детальніше: Тиждень видатного математика