^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   В ліцеї з 18 по 22 березня під девізом «Молодь–майбутнє країни» проходив тиждень історії.
   В рамках тижня в Краєзнавчому музеї проведено урок пам’яті «Ніхто не забутий…».

1 l   2 l

   Бібліотекар ліцею провела в навчальних групах цікавий урок на тему: «Слово про Полтаву».

Детальніше: Тиждень історії-  2019

1 l

   Щороку, у березні, в Україні проводиться Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру». Учні нашого ліцею взяли активну участь у цих змаганнях.

    Всі, без винятку, учасники отримали чимало задоволення, розв’язуючи цікаві, математичні задачі.

   19 березня 2019 року учні групи № 20, разом із майстром в/н Данільцем Є.О. та психологом Литвишко Т.П., відвідали медичний заклад «Клініка дружня до молоді». Там вони прослухали лекцію: «Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом», яку провела лікар дерматовенеролог – Вінніченко Наталія Володимирівна.

   Заняття проходило інтерактивно, що дало можливість учням отримати відповіді на важливі питання щодо статевих стосунків та переваги сучасних методів планування сім’ї, а також цікаву і достовірну інформацію, яка дозволить їм більш відповідально ставитися до власного здоров’я та свого майбутнього.

1 l   2 l

   Саме весна є порою оновлення всього навколо, адже саме тоді ми очікуємо змін на краще, причому в усіх сферах життя. Втім, недарма кажуть: щоб побачити веселку, треба пережити дощ. Тож, хоча зима і залишилася вже далеко позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не дається: докладати зусиль треба до всього.
   Учнями та працівниками ліцею транспорту було здійснене генеральне прибирання території навчального закладу. Приємно було бачити, що всі учасники трудилися на славу: позбирали папірці, підмели доріжки, повигрібали сміття.

1 l   2 l

   Тим самим ще раз підтвердили істину про те, що в колективі робити добрі справи не тільки потрібно, але й весело!

«Жінка – як музика, Її можна любити,
Навіть не дуже розуміючи…»

   Весна… Напевно, не знайдеться людини, а особливо жінки, яка б не любила весну.
   За що ми любимо весну?
   За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, і за те, що на початку весни є жіноче свято.
   Сьогодні день, по вінця наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. А в ППЛТ справжня святкова атмосфера – концертна програма, в рамках Обласного огляду-конкурсу номерів художньої самодіяльності.
   Голова журі, методист ОЦЕВУМу – Синягівська Ірина Сергіївна високо оцінила загальний рівень підготовки учасників та відзначила кращі номери конкурсу: дует у складі А. Крайнього та О. Нємих, солістку О. Єнжаєву, гумориста М. Циганенка, український жартівливий танок, сценку учнів групи № 11.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: А жінка буває схожа на весну…