^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Профтехосвіта Полтавщини

Новини – НМЦ ПТО у Полтавській області

   З 18 по 23 жовтня в ліцеї проходив тиждень М. Остроградського. В рамках цього тижня було проведено такі заходи:

  1. Пробне ЗНО з математики для учнів ІІІ курсу. 

1 l

  1. Демонстрація фільму про видатного математика для учнів І та ІІ курсу.

2 l   3 l

Детальніше: Геній, визнаний за життя

   Кожного року у вересні - жовтні в Україні проходить Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін. Команда “Магістраль”, яка складається з учнів ліцею, взяла активну участь у цьому турнірі.

   Діти активно слухали цікаві відеозапитання з фізики, астрономії, хімії, біології, географії та дали на них відповіді.

1 l   2 l

   18 жовтня - день, який оголошений Європейським днем боротьби із торгівлею людьми. Цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.

   Саме цього тижня, 21 жовтня у нашому ліцеї розпочато просвітницькі заходи щодо протидії торгівлі людьми, які проводять юні тренери, учні нашого ліцею. 

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Протидій торгівлі людьми!

  dir l Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора ДПТНЗ «Полтавський професійний ліцей транспорту».

   За результатами співбесіди з кандидаткою, розгляду документів, поданих нею та пропозиції трудового колективу, переможницею конкурсу стала заступник директора з навчально-виробничої роботи Людмила Антонова.

   Колектив нашого навчального закладу щиро вітає Людмилу Олександрівну з призначенням на посаду.

   Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять і надалі продовжувати славні традиції нашого ліцею. Бажаємо невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Хай притаманні Вам енергія, завзяття та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу нашого навчального закладу!

   У жовтні, до вшанування 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років, у навчальних групах ліцею проведено уроки пам’яті. Викладач історії розповіла про причини, основні події та наслідки революції, провела історичні паралелі із сучасністю.

   Учні переглянули навчальну презентацію і відеофільм, обговорили сильні і слабкі сторони Української революції. 

1 l   2 l