^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

   Ось і настав останній день навчання третьокурсників у нашому ліцеї. Попереду - незвідана даль. Позаду - батьківський поріг, розумні настанови від викладачів. Знайти своє місце у житті, бути завжди людиною - що є святішим і дорожчим?

   Завершальним етапом навчання для випускників стало проведення ДКА.

   У 2021 р. з ліцею випущені виробничі кадри з професій: “Помічник машиніста електровоза, електропоїзда”, “Провідник пасажирського вагона”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрогазозварник”.

8 l   9 l

Детальніше: Найважливіший крок у доросле життя

   18 червня у групі №21 за професією «Помічник машиніста електровоза, електропоїзда» відбулась атестація на здобуття кваліфікаційного ІІІ розряду слюсаря з ремонту рухомого складу. Учні успішно здали теоретичну частину в тестовій формі.

1 l   2 l

Детальніше: За крок до омріяної мети

   10 червня 2021 року учні першого курсу побували на екскурсії в місті Харків, яка була надзвичайно насичена. Учні відвідали музей історії розвитку Південної залізниці, де розглянули представлені експонати та залізничну техніку, зустрілись з заступником начальника структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики» регіональної філії «Південна залізниця», АТ «Українська залізниця» Бойко Ігорем Івановичем, який розповів про перспективи праці на залізниці та запросив відвідати «Південну дитячу залізницю».

2 l   3 l   1 l

   Учні також ознайомилися з історичними пам’ятками міста.

Детальніше: Екскурсія учнів першого курсу майбутніх залізничників до міста Харків

   В ліцеї з 31 травня по 4 червня проходив тиждень історії і правознавства. Учні побували у Полтавському краєзнавчому музеї на тематичній екскурсії “Полтавщина в роки Другої світової війни.” 

1 l   2 l

   До 30 - ї річниці незалежності України діти написали есе “Моя мрія про Україну”, де розкрили свій творчий потенціал.

Детальніше: Молодь - майбутнє країни!

   Першого червня учні групи №10 відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Екскурсія пройшла захоплююче та натхненно. Гостинний прийом, неперевершені враження, неймовірна атмосфера – саме ці емоції переважали під час відвідин. Дякуємо господарям за запрошення!

1 l   2 l   4 l  

Детальніше: Незабутня екскурсія