^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Наш ліцей долучився до ініціативи Міністерства юстиції, щодо проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу з 16.09.2019 р. по 20.09.2019 р. В рамках тижня були проведені виховні години для учнів ІІ-ІІІ курсу психологом ліцею - Литвишко Т.П.: «Протидія булінгу в учнівському середовищі».

 1 l   2 l

Детальніше: Тиждень протидії булінгу

   19 вересня базі Електрорадіотехнічного ліцею м.Полтави майстри в/н Данілець Є.О. та Данілейко А.Г. пройшли навчання за темою «Анатомія Instagram», спікером якого стала digital-спеціаліст незалежного мистецького об’єднання „Magnum Opus” Юлія Гончаренко.

   Юлія просто і зрозуміло пояснила представникам професійно-технічних закладів області переваги та необхідність використання саме мережі Instagram для спілкування з молоддю. Дала настанови та основні правила користування мережею.

1 l   2 l

Детальніше: Анатомія Instagram

   14 вересня 2019 року у Корпусному саду м. Полтави відбувся різновіковий профорієнтаційний захід "Профіленд", метою якого було дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

   Під час заходу для потенційних абітурієнтів були проведені майстер-класи, вікторини, ігри тощо.

1 l   4 l   3 l

Детальніше: Профорієнтаційний захід "Профіленд"

Вересень, 9 число, 2019 рік.
   Усі шляхи сьогодні ведуть у Полтаву. До нього, до Івана Котляревського, класика української літератури, поета, драматурга, патріота.

… Будеш, батьку, панувати,
поки живуть люди…
тебе не забудуть…
Т. Шевченко

Ні, не забули.

   Відвідали садибу, музей, поклали квіти до пам’ятника, пошанували його твори. Гості з Києва, Черкас, Харква, земляки – полтавці, до них долучилися і учні нашого ліцею, а викладачі, майстри в особі Коломієць Н.М., Данілейко А.Г. та Легуши А.М. були запрошені на величне свято в театр ім. М.В. Гоголя.

3 l   2 l   1 l

Детальніше: Назавжди з нами


   Кожного року всі ми зустрічаємо 1 вересня з особливими почуттями, спогадами та надіями. Це свято повторюється щороку, але кожного разу воно неповторне. Особливо цього дня хвилюються першокурсники. Для них все відбувається вперше – перший у житті ліцейний дзвоник, зустріч з майстром та класним керівником, перший урок та нові друзі. Тож нехай ця подорож у Країну Знань буде для них цікавою та захоплюючою і стане фундаментом для подальшого розвитку й самореалізації. Бо ж здобуті у нас знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.    Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активні у громадському житті!
   2 вересня в ППЛТ відбулась святкова лінійка, присвячена Дню Знань. На свято завітали: начальник виробничого комплексу №1 ПТРЗ – Черпаченко Ігор Вікторович, начальник відділу кадрів – Ляховська Валентина Миколаївна, методист НМЦ ПТО – Булочнікова Оксана Олексіївна.

Детальніше: У добру путь до Країни Знань!