^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Вчорашній день, 19 вересня 2017 року, Полтавський професійний ліцей транспорту відзначив святом “День здоров’я”. Це подія, на яку щорічно з нетерпінням чекають весь учнівський та педагогічний колектив, адже свіже повітря та позитивна атмосфера нікого не залишають байдужим.

1 l   2 l

Детальніше: Молодь обирає здоров’я!

   1 вересня – це свято усіх, хто навчається і навчає, хто у співдружності з педагогами дбає про виховання підростаючого покоління.
   Сьогодні, вже вкотре, наша дружна, ліцейна сім’я зібрала учнів, їх батьків та педагогів.

1 l   2 l

Детальніше: Свято Дня знань

   У червні в ППЛТ була проведена державна кваліфікаційна атестація випускних груп. Наш навчальний заклад підготував кваліфікованих робітників з професій:

  • «Машиніст електровоза (Помічник машиніста електровоза). Помічник машиніста електропоїзда. Слюсар з ремонту рухомого складу».
  • «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир».
  • «Слюсар з ремонту рухомого складу. Оглядач-ремонтник вагонів».

1 l   2 l   3 l

Детальніше: В добру путь, дорогі випускники!

1 l   31 травня 2017 року на базі Полтавського професійного ліцею відбулося перше заняття школи молодого бібліотекаря ПТНЗ на тему «Підвищення професійної компетентності молодого бібліотекаря як складова успішної діяльності бібліотеки».
   Робота бібліотеки нашого ліцею була представлена бібліотекарем Ярош Л.В.
   З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи ППЛ Богдан Н.П., яка розповіла про основні напрямки роботи навчального закладу, здобутки працівників та учнів у навчанні, художній самодіяльності та спорті, а також презентувала досвід роботи керівника школи, бібліотекаря ППЛ Косточки В.М.
   З метою створення атмосфери взаєморозуміння та позитивного настрою між учасниками заняття було проведено простий, але водночас ефективний тренінг на знайомство.
   Методист Маловічко Л.Ю. ознайомила присутніх з порядком роботи засідання та положенням про школу молодого бібліотекаря.

Детальніше: Працюємо – навчаючись!

   23 травня 2017 року на базі ПТУ №50 м. Карлівка відбулося чергове засідання творчої групи зі створення електронних засобів навчального призначення. Метою зібрання було створення теки навчальних відеофільмів для учнів професійно-технічних навчальних закладів області. 

   Від нашого ліцею участь брав майстер в/н Данілець Євген Олександрович. Під час зустрічі було виконано адаптацію середовища для якісного виконання відеоробіт, розробку сценаріїв навчальних відеороликів з предмета "Технології комп'ютерної обробки інформації" та монтаж відеороликів.

1 l   2 l