^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   21 листопада 2017 року учні І курсу групи №11 відвідали локомотивне депо Полтава–Південна. Екскурсію провів інженер з підготовки кадрів Гордєйчик О.Г. Діти ознайомилися з виробничими цехами депо, спостерігали за переведенням стрілочного механізму та маневрами рухомого складу, побували в кабіні електровоза ВЛ – 80 на робочому місці машиніста. Майбутні помічники машиніста отримали багато яскравих вражень.

1 l   4 l

Детальніше: Перший раз в депо

   І дощ не зупинив групу №11, яка разом з майстрами в/н Лебедином М.А., Данілейко А.Г. і викладачем української літератури Коломієць Н.М. здійснили подорож до садиби-музею І. Котляревського.

   Почули емоційну розповідь про поета, його долю від екскурсовода Ганни Сергіївни, потрималися руками за сволок із рідної хати, розповіли гарні українські вірші, сфотографувалися, випили запашного чаю.

   Теплі почуття, емоції і радість від зустрічі із "батьком української літератури" не змив і дощ, що прогнозує: "дощ у дорогу - на щастя".

2 l   3 l   1 l

   21 грудня 2017 року учні групи №32 разом з викладачами Сінтяєм П.Л. та Данільцем Є.О. відвідали вагон-тренажер Полтавської дирекції залізничних перевезень.
   Начальник вагону-тренажеру Завгородній С.М. розповів про роботу чергових по станції. Учні під час екскурсії могли самі потренуватись в приготуванні маршруту відправлення та прийому поїздів.

2 l   3 l

Детальніше: Знайомство з роботою чергових по станції

   13 листопада в Україні проводився Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер». Учні Полтавського професійного ліцею транспорту також прийняли участь у цьому конкурсі.

1 l   2 l

Детальніше: Бобер – 2017

01 l   З 14 по 17 листопада 2017 року в спортивному залі ППЛТ проходили змагання з міні-футболу на першість міста Полтави серед учнів ПТНЗ, в залік Спартакіади 2017-2018 навчального року.
   Одержавши у фінальній грі перемогу над командою ПВМПУ з рахунком 11:3, команда ліцею з міні-футболу зайняла перше місце в цих змаганнях. Честь збірної відстоювали:
- Коробка Ростислав група № 21
- Комаров Артем група № 24
- Кісель Дмитро група № 30
- Кулик Дмитро група № 30
- Кущ Ярослав група № 30

Детальніше: Вітаємо з перемогою - 2017!