^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Життя триває, незважаючи на карантин. Тож ми продовжуємо працювати, заохочуючи учнів до реалізації свого потенціалу. Так, з 12 по 16 квітня в ліцеї проходив тиждень фізики онлайн. В рамках тижня було проведено такі заходи:

  1. Перегляд відео про українського вченого у галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Павловича Корольова з учнями І та ІІ курсів.
  2. Відкритий онлайн-урок у групі № 11 на тему: “Коефіцієнт корисної дії теплових двигунів”. 
  3. Олімпіада з фізики для учнів І - ІІ курсів через платформу Moodle.

1 l   2 l

Детальніше: Тиждень фізики - 2021

   З 27 лютого учні групи № 34 проходять переддипломну виробничу практику на базових підприємствах ТОВ «Хюндай Центр Полтава» та «Aykon-Avto» сервіс, де мають змогу закріпити свої знання та отримати практичні навички з ремонту різних марок автомобілів.

1 l   2 l   3 l

1 l

«І якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
– Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!»

   Ліна Костенко…Ніжна і водночас сильна, принципова жінка з чоловічим характером, сталими принципами та поглядами на життя, яскрава і самобутня представниця незабутньої когорти «шістдесятників».

   З нагоди річниці до Дня народження відомої поетеси, учні групи № 11 разом із викладачем української мови і літератури, бібліотекарем Людмилою Валеріївною Захаровою провели поетичний марафон «Є поети для епох», в якому твори письменниці прозвучали у виконанні дітей. 

Детальніше: Усе - моє... Все зветься Україна

1 l

Вітаємо учасників,
Що сказали: «Я іду!»
В найкращім у світі конкурсі
В конкурсі «Кенгуру»!

   Традиційно конкурс "Кенгуру" проводиться у третій четвер березня. В цьому році цей день припав на 18 число. У заході взяли участь учні нашого ліцею. Ми щиро вітаємо всіх учасників конкурсу. Всіх тих, хто з «Кенгуру» зазирнув до світу математики! 

   Протягом березня у нашому ліцеї для учнів груп № 10,11,21 пройшли виховні години: «Зупинимо булінг разом». Заняття провела психологиня ліцею Тетяна Литвишко.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Зупинимо булінг разом