^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Цікаво і насичено пройшли зимові канікули для викладачів та майстрів виробничого навчання ліцею. Для всіх працівників були організовані різноманітні тематичні заходи, де обговорили підсумки роботи за півріччя та наголосили на основних змістових аспектах майбутньої командної роботи.

   Засідання методичних комісій ліцею.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Зимові канікули: працюємо, навчаючись

   26 грудня 2019 року в м. Козятин відбулося засідання предметно-методичної комісії з розроблення теоретичних і практичних завдань Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Помічник машиніста тепловоза», в якому взяв участь викладач спецдисциплін - Сінтяй П.Л.. Проект завдань підготовлено та надано для затвердження.

1 l   2 l

   Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
   Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий Рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш.
   Не обминув радісний, святковий настрій і наш ліцей. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка.
   Новорічний концерт, який відбувся 26 грудня, створив незабутню, вишукану атмосферу. Вітання та гарний настрій дарували всім присутнім учні нашого закладу.

1 l   2 l

Детальніше: Хай у Новому Році буде все нове!

   24 грудня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області, де викладачі нашого ліцею: Данілець Євген, Данілейко Алла та Сінтяй Петро презентували свій досвід використання дистанційної системи навчання Moodle. Доповідь неабияк зацікавила всіх присутніх.

1 l   2 l

Детальніше: Ми йшли до цього 4 роки….

   З 18 - 19 грудня 2019 року в спортивному залі ППЛ проходили змагання зі стрітболу на першість міста Полтави серед учнів ПТНЗ.Одержавши в грі за 3 - 4 місце перемогу над командою ВПУ ім. Чепіги, команда нашого ліцею зайняла третє місце в цих змаганнях. Честь збірної відстоювали:

- Биков Олексій гр. № 42
- Папека Юліан гр. № 42
- Романов Єгор гр. № 42
- Тесленко Владислав гр. № 42

   Вітаємо наших баскетболістів та бажаємо їм подальших здобутків на спортивній ниві!
1 l   2 l