^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Команда учнів ліцею «Неперевершені машиністи» взяла участь у квесті «Наркотики - не моя тема!», який відбувся 22 травня 2018 року у Полтавському парку культури та відпочинку «Перемога». Одним із завдань змагання було виготовлення плакату, що популяризує здоровий спосіб життя. Приємно зазначити, що серед 10 команд саме наш плакат визнано найкращим!

1 l   2 l

Детальніше: Наркотики – не моя тема!

   Для отримання кваліфікації «Контролер-касир» учні групи № 30 проходять виробничу практику в торгових закладах міста Полтави.
   На робочих місцях освоюють навички роботи з покупцями, контрольно-касовим обладнанням, асортиментом товарів.

1 l   2 l   3 l

   16 травня 2018 року у Палаці дозвілля «Листопад» пройшло традиційне нагородження переможців предметних олімпіад, конкурсу-захисту МАН і «Учитель року», професійних фахових змагань ЗПТО – кращих учнів, учителів шкіл, представників професійно-технічної та позашкільної освіти.
   Надзвичайно приємно, що викладачі нашого ліцею: Ярош Людмила Валеріївна і Дебре Олексій Сергійович, а також учні: Собканюк Кирило, Віскрівець Володимир та Хронь Ярослав стали учасниками цього заходу, отримавши почесні грамоти і винагороди з рук міського голови – Олександра Мамая.

1 l   2 l

Детальніше: Заслужена відзнака

   Великий математик XIX ст. Пафнутій Чебишев сказав: «Теорія без практики мертва і безплідна, практика без теорії безкорисна і згубна». Важливо отримати якісні теоретичні знання, але ще важливіше – застосувати їх на практиці, вийшовши зі стін ліцею у «велике життя».
   Як же не потерпіти поразки учням при влаштуванні на роботу? Цьому допомагає відношення підрозділів Південної залізниці до підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів, які кожного року надають можливість учням ліцею познайомитись з поїзною практикою.

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Відчули себе справжніми фахівцями

1 l   10 травня 2018 року педагогічний та учнівський колектив ППЛТ приєднався до Всеукраїнського суботника, в рамках якого зайнялися впорядкуванням своєї території, а також за підтримки громадських організацій та волонтерського руху взяли участь в соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Весняне прибирання», здійснивши збір сміття Прирічкового Парку на річці Ворскла.

Детальніше: ППЛТ – за чисте довкілля!