^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   З 12 листопада 2018 року в учнів групи №20 за професією "Оператор комп'ютерного набору" розпочалася виробнича практика на підприємствах міста та області. Під час виробничої практики учні удосконалили практичні навички своєї майбутньої діяльності.

1 l   2 l

Детальніше: Перший крок до майбутнього

   Новий рік – свято, яке обов’язково завітає до кожного міста, у кожен будинок. Новорічна атмосфера починає панувати ще задовго до урочистостей:
на вікнах з’являються гірлянди, красуня-ялинка мерехтить різнобарвними вогнями, люди в пошуках подарунків для своїх рідних та друзів – усе це мимоволі змушує вірити у казку і з нетерпінням чекати тієї ночі, яка може здійснити всі найпотаємніші бажання.
   Новорічний концерт, який відбувся 27 грудня, створив незабутню, вишукану атмосферу подорожей до різних країн світу. Вітання та гарний настрій дарували всім присутнім учні нашого закладу та ліцею сфери послуг.

1 l   2 l

Детальніше: Свято наближається!

   23 грудня 2018 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи № 8 ім.П.Мирного відбувся Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Це справжнє свято знань, яке об’єднує навколо української мови талановитих учнів, студентську молодь, педагогів та дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

1 l

Детальніше: Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…

   З 11 по 14 грудня 2018 року в спортивному залі ППЛ проходили змагання з баскетболу на першість міста Полтави серед учнів ПТНЗ.
   Одержавши перемогу в грі за 3 – 4 місце над командою ВПУ ім. Чепіги з рахунком 72:31, команда ліцею з баскетболу зайняла третє місце в цих змаганнях.

1 l

Детальніше: Змагання з баскетболу

   10 грудня в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою якого було ознайомлення учнів та педагогів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати.
   Наш ліцей також долучився до цієї події проведенням таких тематичних заходів:
- презентацією видань про права людини, книжковою виставкою «Закон і ми», та виставкою іншої літератури правового змісту у бібліотеці закладу;

1 l   2 l   3 l

Детальніше: Всеукраїнський тиждень права - 2018