^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

«Часи змінюються,
і ми змінюємося в них».

   10 листопада учні нашого закладу взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2020». Усі учасники отримали неоціненний досвід, який, ми впевнені, стане їм у нагоді в майбутньому житті.
   Дякуємо учням за наполегливість і старанність! 

1 l   2 l   3 l

«Минуще все, лиш слово не мине».

   9 листопада вся Україна відзначає День української писемності та мови. Наш ліцей також долучився до святкувань написанням ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності. 

1 l   2 l   3 l

   Щиро вітаємо всіх зі святом! Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона із кожного з нас!

1 l   Вже вкотре команда «Магістраль» бере участь в Інтернет-турнірі з природничих дисциплін. Цього року вона поповнилась новими учасниками – першокурсниками.  

   Протягом вересня 2020 року у Полтавському професійному ліцеї транспорту, за планом розкладу занять з предмету «Захист України», проводились військово-польові збори з учнями випускних груп №31,33,34.

1 l  2 l

   В умовах Covid – 19 були труднощі та обмеження з проведення занять та співпраці з військовими частинами та комісаріатами міста, але мета була досягнута.

Детальніше: Військово–польові збори

   23-го вересня 2020 року у групі № 31, викладачем спецдисциплін - Добропасом І.В. було проведено урок-екскурсію з предмету ПТЕ та інструкції, з відвідуванням станції Полтава - Південна.

1 l   2 l

   Під час уроку учні ознайомилися з будовою стрілочного переводу та недоліками, які забороняють його експлуатацію, а також з колійним розвитком станції, місцями встановлення різних типів світлофорів, електричною централізацією стрілок та сигналів, різними видами рухомого складу.

Детальніше: Урок-екскурсія