^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   14 травня 2019 року в палаці дозвілля «Листопад» Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради зібрало переможців олімпіад, лауреатів премій Малої академії наук, а також їх викладачів з усіх навчальних закладів міста для нагородження грошовими преміями та грамотами.

   Наш ліцей представляли: учень групи №21 - Іващенко Владислав, який на олімпіаді з технічного креслення виборов абсолютну першість серед професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області, та викладач дисциплін «Креслення» та «Читання креслень» - Дебре Олексій Сергійович, який підготував нашого переможця.

1 l   2 l

   Вітаємо наукову еліту нового покоління!

   В період Місячника з охорони праці в ліцеї проведено конкурс плакатів «Охорона праці очима дітей».
   В своїх плакатах учні відобразили виробничі небезпеки, попередили про дотримання вимог безпеки праці в різних сферах суспільного життя.

6 l   1 l   2 l

Детальніше: Конкурс плакатів з охорони праці

   26 квітня 2019 року викладач спецдисциплін Сінтяй П.Л. поділився з учнями групи №21 своїми враженнями від екскурсії в зону відчуження Чорнобильської атомної електростанції. Він розповів про те, як зараз живе електростанція, розповів про укриття енергоблока, про місто -привид Прип'ять. Петро Леонтійович показав фотографії та відео, відзняті в зоні відчуження. Учні групи хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів ЧАЕС. Пам'ять про ті трагічні події буде жити в віках.

1 l   2 l

Життя – сміття – це рима?
Та ні, скоріше факт:
За вікнами й дверима -
Суцільний сміттєбак
Давайте не псувати
Життя навколо нас.
Про землю рідну дбати
Я закликаю Вас!

   25 квітня в ліцеї пройшов день благоустрою. Весь трудовий колектив разом з учнями працювали завзято і дружно, показали зразок злагодженої та цілеспрямованої праці. Мудрі й досвідчені керівники спрямовували їхнє натхнення в потрібне русло. Всі вони трудилися, не покладаючи рук, заради улюбленого закладу.

1 l   3 l   4 l

Детальніше: Чисте довкілля – чисте сумління!

Oh praci