^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

2018-2019 н.р.

Всеукраїнський конкурс «Планета ІТ 2018»

майстри в/н Данілейко А.Г., Данілець Є.О., викладач Сінтяй П.Л., сертифікат уасника

Обласний огляд-конкурс електронних засобів навчального призначення "Мультимедійний простір профільної освіти"

майстри в/н Данілейко А.Г., Данілець Є.О., викладач Сінтяй П.Л. - ІІІ місце

Обласний огляд-конкурс солістів-вокалістів серед учнів ПТНЗ

учень групи №41 Крайній Андрій - ІІІ місце (керівник Лєгуша А.М.)

Легкоатлетичний крос в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

ІІІ місце 

Футзал в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки) 

І місце

Стрільба  кульова в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

І місце

Міні-футбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

І місце 

Обласна спартакіада допризовної молоді

ІІ місце

Баскетбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

ІІІ місце

 

2017-2018 н.р.

Всеукраїнський конкурс «Планета ІТ»

майстри в/н Данілейко А.Г., Данілець Є.О. сертифікат учасника

ІІ студентська олімпіада з креслення

учень групи №44 Хронь Я. - І місце (викладач Дебре О.С.)

учень групи №44 Віскрівець В. - ІІ місце (викладач Дебре О.С.)

Обласний огляд-конкурс солістів-вокалістів серед учнів ПТНЗ

учень групи №41 Крайній Андрій - ІІ місце (керівник Лєгуша А.М.)

Обласна олімпіада з креслення

учень групи №44 Віскрівець В. - І місце (викладач Дебре О.С.)

учень групи №44 Хронь Я. - ІІ місце (викладач Дебре О.С.)

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів ПТНЗ "Нове покоління"

 ІІІ місце (керівники Лєгуша А.М. та Мосійук І.Г.)

Обласна спартакіада допризовної молоді

ІІ місце

Квест "Наркотики не моя тема" серед учнів ПТНЗ міста Полтава

І місце - на кращий плакат

VI - загальноліцейне

Команда у складі: Калашнікова Н., Смага Ю., Ткаченко Д., Масик Д., Сініченко І.

(керівники Тимощук М.К. та Литвишко Т.П.)

Легкоатлетичний крос в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

І місце 

Міні-футбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки) 

І місце

Баскетбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

ІІІ місце

Пляжний волейбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

ІІ місце 

2016-2017 н.р.

Всеукраїнський інтернет турнір з природничих дисциплін

(команда «Магістраль» 6 учнів) І тур - 56 балів

Всеукраїнський конкурс «Планета ІТ»

майстри в/н Данілейко А.Г., Данілець Є.О. Диплом лауреата

Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти (обласний етап) Інноваційний проект «Я навчаю себе сам»

майстри в/н Данілейко А.Г. Данілець Є.О. І місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

(14 учнів) 7 учнів – добрий результат (викладачі Нєвєдрова Л.В., Джепа В.О.)

VІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

відповідальний Данілець Є.О. 24місце по Україні 

Обласна олімпіада по предмету «Контрольно-касове обладнання»

Бушуєв А.  І місце (викладач Лобанова І.В.)

Першість України з міні футболу серед ПТНЗ

  тренер Седун Ю.М. 4 місце

Всеукраїнський(ХІІІ Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Смеж «Змагаймось за нове життя! » присвячене Лесі Українці

Собканюк К. Диплом першого ступеня (викладач Ярош Л.В.)

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності між учнями ПТНЗ

танцювальний колектив  І місце  (керівник Мосієнко І.)

вокал Коршунов Р., Волошин Ю. ІІ місце (керівник Лєгуша А.)

реп-композиція Кірічук Р. ІІІ місце (керівник Лєгуша А.)

Конкурс солістів-вокалістів

Коршунов Р. ІІ місце (керівник Лєгуша А.)

Обласна спартакіада допризовної молоді

ІІІ місце

Легкоатлетичний крос в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

І місце 

Футзал в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки) 

ІІ місце

Стрільба  кульова в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

І місце

Пляжний футбол в залік міської спартакіади учнів ПТНЗ (юнаки)

ІІ місце 

2015-2016 н.р.

Обласна олімпіада з Технологій комп’ютерної обробки інформації

Царенко І. 1 місце (викладач Данілейко А.Г.)

Обласна олімпіада з географії

Олійник Д. 1 місце (викладач Іванчук Н.М.)

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії «Машиніст електровоза», кваліфікація «Помічник машиніста електровоза» (обласний етап)

Тобольченко В. 1 місце (викладач Сінтяй П.Л., майстер в/н Ковп О.М.)

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії «Машиніст електровоза», кваліфікація «Помічник машиніста електровоза»

Тобольченко В. 9 місце (викладач Сінтяй П.Л., майстер в/н Ковп О.М.)

VІ конкурс на кращий «Веб-сайт навчального закладу професійно-технічної освіти» проведений Інтернет Асоціацією України (з  279 учасників)

відповідальний Данілець Є.О. 25 місце по Україні 

Всеукраїнська природничо - охоронна пропагандистська акція «Великий зимовий облік птахів- 2016»

(команда 12 учнів) ІІІ місце 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності між учнями ПТНЗ

ІІ місце 

Конкурс солістів-вокалістів

Лопатін В. І місце (керівник Лєгуша А.)

 

2013-2014 н.р.

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап)

Лапшин Р.  1 місце (викладач Коломієць Н.М.) 

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ

Полєв В. 6 місце (викладач Ярош Л.В.) 

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу»

Голод Є.  2 місце (майстер в/н Лебедин М.А.)

Конкурс кабінетів охорони праці

викладач Антонова Л.О. 2 місце

Конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах

викладач Іванчук Н.М. 4 місце

 

2012-2013 н.р.

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика серед учнів ПТНЗ

Лапшин Р. 3 місце  (викладач Коломієць Н.М.)

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап)

Лапшин Р. 1 місце (викладач Коломієць Н.М.) 

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Лапшин Р. Диплом третього ступеня (викладач Коломієць Н.М.) 

Обласна олімпіада з правознавства

Асауленко В. 3 місце (викладач Іванчук Н.М)