^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

2016-2017 н.р.

Всеукраїнський інтернет турнір з природничих дисциплін

(команда «Магістраль» 6 учнів) І тур - 56 балів

Всеукраїнський конкурс «Планета ІТ»

майстри в/н Данілейко А.Г., Данілець Є.О. Диплом лауреата

Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти (обласний етап) Інноваційний проект «Я навчаю себе сам»

майстри в/н Данілейко А.Г. Данілець Є.О. І місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

(14 учнів) 7 учнів – добрий результат (викладачі Нєвєдрова Л.В., Джепа В.О.)

VІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

відповідальний Данілець Є.О. 24місце по Україні 

Обласна олімпіада по предмету «Контрольно-касове обладнання»

Бушуєв А. 1 місце (викладач Лобанова І.В.)

Першість України з міні футболу серед ПТНЗ

  тренер Седун Ю.М. 4 місце

Всеукраїнський(ХІІІ Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Смеж «Змагаймось за нове життя! » присвячене Лесі Українці

Собканюк К. Диплом першого ступеня (викладач Ярош Л.В.)

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності між учнями ПТНЗ

танцювальний колектив  І місце  (керівник Мосієнко І.)

вокал Коршунов Р., Волошин Ю. ІІ місце (керівник Лєгуша А.)

реп-композиція Кірічук Р. ІІІ місце (керівник Лєгуша А.)

Конкурс солістів-вокалістів

Коршунов Р. ІІ місце (керівник Лєгуша А.)

 

2015-2016 н.р.

Обласна олімпіада з Технологій комп’ютерної обробки інформації

Царенко І. 1 місце (викладач Данілейко А.Г.)

Обласна олімпіада з географії

Олійник Д. 1 місце (викладач Іванчук Н.М.)

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії «Машиніст електровоза», кваліфікація «Помічник машиніста електровоза» (обласний етап)

Тобольченко В. 1 місце (викладач Сінтяй П.Л., майстер в/н Ковп О.М.)

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії «Машиніст електровоза», кваліфікація «Помічник машиніста електровоза»

Тобольченко В. 9 місце (викладач Сінтяй П.Л., майстер в/н Ковп О.М.)

VІ конкурс на кращий «Веб-сайт навчального закладу професійно-технічної освіти» проведений Інтернет Асоціацією України (з  279 учасників)

відповідальний Данілець Є.О. 25 місце по Україні 

Всеукраїнська природничо - охоронна пропагандистська акція «Великий зимовий облік птахів- 2016»

(команда 12 учнів) ІІІ місце 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності між учнями ПТНЗ

ІІ місце 

Конкурс солістів-вокалістів

Лопатін В. І місце (керівник Лєгуша А.)

 

2013-2014 н.р.

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап)

Лапшин Р.  1 місце (викладач Коломієць Н.М.) 

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів ПТНЗ

Полєв В. 6 місце (викладач Ярош Л.В.) 

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу»

Голод Є.  2 місце (майстер в/н Лебедин М.А.)

Конкурс кабінетів охорони праці

викладач Антонова Л.О. 2 місце

Конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах

викладач Іванчук Н.М. 4 місце

 

2012-2013 н.р.

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика серед учнів ПТНЗ

Лапшин Р. 3 місце  (викладач Коломієць Н.М.)

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (обласний етап)

Лапшин Р. 1 місце (викладач Коломієць Н.М.) 

ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Лапшин Р. Диплом третього ступеня (викладач Коломієць Н.М.) 

Обласна олімпіада з правознавства

Асауленко В. 3 місце (викладач Іванчук Н.М)