^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

   Мета роботи гуртка:

   Спрямувати знання учнів на вміння використовувати наукові знання для розв’язання практичних завдань у різних галузях діяльності, приймати конструкторсько-технічні рішення в конкретних виробничих завданнях.
   Формувати в учнів знання, вміння і навички, необхідні для раціонального використання засобів сучасних інформаційних технологій у процесі навчально-пізнавальної діяльності при розробки та верстки веб-сайтів, проведення профорієнтаційної роботи через вироблення в учнів практичних навичок підготовки даних веб-сайтів та їх введення в мережу.
   Заняття гуртка проводимо три рази на місяць.  Кількість членів гуртка – 5 чол.

1

   На початку навчального року проводимо організаційне засідання, на якому сплановуємо роботу гуртка на рік. Як правило, гурткова робота носить професійний характер, тому що учням подобається створювати веб-сайти, як тематичної, так і професійної спрямованості.
   Інформаційні матеріали про них знаходимо в Інтернеті. На уроках та позакласних заходах презентуємо дану інформацію перед учнями ліцею.
   Крім цього члени гуртка надають допомогу викладачам у створенні та розробці власних веб-сайтів та електронних підручників.

   

   Приклади робіт учасників гуртка:

   Сайт про гру "S.T.A.L.K.E.R"

   Сайт про гру "Dota2" (ще в розробці)