^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Для забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих кадрів з професій, ліцей має: навчальний корпус загальною площею 5575 м2 на 720 посадочних місць. Навчальна площа на одного учня складає  11,15 м2.  У приміщеннях навчального корпусу обладнано  13  профільних кабінети, 6 лабораторій, 7 майстерень.

Навчальні кабінети і лабораторії обладнані відповідними засобами навчання та інструментами. Санітарні норми і правила витримуються.

Для проведення урочистостей, культурних заходів, гурткової роботи ліцей має актовий зал на 480 посадочних місць.

Для занять з  фізичної культури в ліцеї є спортивний зал, площею 509 м2, роздягальня.

Спортивний зал укомплектовано тренажерами і всім необхідним інвентарем.

Ліцей має бібліотеку площею 121 м2 з книжним фондом 26103 примірників. Для медичного обслуговування створено обладнаний кабінет площею 43,8 м2.

Приміщення і споруди  ліцею обладнані відповідно до діючих нормативів та санітарних норм і експлуатуються згідно вимог охорони праці, правил пожежної безпеки і санітарно - гігієнічних норм.

У ліцеї здійснюється ступеневе професійно-технічне навчання учнів. Кожний ступінь навчання визначається теоретичною та практичною завершеністю і підтверджується присвоєнням випускникам робітничої кваліфікації відповідного розряду.

Належний рівень підготовки учнів підтверджується участю їх в обласних олімпіадах та конкурсах. Впродовж ряду років учні ліцею займали призові місця на олімпіадах з історії,   української мови та літератури, охорони праці, конкурсах професійної майстерності серед операторів комп’ютерного набору. 2012-2013 н.р. наш учень зайняв 3-тє місце в ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, 1-ше місце в обласному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мова навчання в ліцеї, ведення ділової документації  визначається відповідно до вимог Конституції України, законодавства України про мови.